Klaudia Halejcio narzekała na karmienie piersią. Może liczyć na zrozumienie Mai Bohosiewicz. "Tatar z sutka - znam temat"

Klaudia Halejcio podzieliła się na Instagramie swoimi przemyśleniami na temat karmienia piersią. Okazuje się, że nie ona jedna miała na co narzekać.

Klaudia Halejcio niedawno została mamą Nel. Przez cały okres ciąży chętnie chwaliła się w sieci rosnącym brzuchem, teraz natomiast regularnie publikuje fotografie córki. Do sieci trafiły także fotki jej blizny po cesarskim cięciu, teraz natomiast gwiazda Instagrama pokazała, jak karmi piersią i pożaliła się, że początki nie były łatwe.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio pokazała wspólne zdjęcie partnera i ich córki

Zobacz wideo Klaudia Halejcio spędza czas z córeczką

Zobacz także: Klaudia Halejcio zaprosiła fryzjerkę do domu. Nowy kolor włosów jest świetny! Wcześniej farbowała się sama i żałowała

Klaudia Halejcio narzekała na karmienie piersią. "Tatar z sutka"

Celebrytka opublikowała pozowaną fotkę, która została jej zrobiona w czasie karmienia piersią małej Nel. Sielankowy obrazek ze zdjęcia nie miał jednak nic wspólnego z rzeczywistością, z którą zetknęła się Klaudia na początku tego procesu.

O karmieniu piersią chyba nasłuchałam się najwięcej... że nie trzeba się go uczyć, bo przecież to takie naturalne i każda kobieta od razu wie, jak to się robi. Dlatego moja córeczka na drugie imię w szpitalu dostała "pirania". Może nie będę się rozpisywać, dlaczego. Wiele mnie to kosztowało. Teraz kocham ten moment - napisała.
 

Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Ziętek"Wybór Plotka". Agnieszka Włodarczyk nie chciała mieć dzieci, a co u Żyły? Afera za aferą

Nie ona jedna miała problem karmieniem piersią. Zrozumieniem wykazała się Maja Bohosiewicz, która ma dwoje dzieci.

Tatar z sutka - znam temat - napisała.

Pod jej wpisem posypały się inne komentarze kobiet, które doskonale znają ten problem. Inni natomiast skupili się na podziwianiu fotografii Klaudii Halejcio.

Cudo - napisała Paulina Krupińska.
Piękne ujęcia.
Cudna Nel! Karmienie piersią jest piękne - komentowały fanki.

Zgadzacie się?

Więcej o: