Edyta Herbuś wypoczywa w niezwykłym miejscu. Fani zdziwieni: W Polsce tak ładnie?

Edyta Herbuś pokazała, jak wypoczywa w niezwykłym miejscu. Tym razem tancerka nie pojechała na żadne egzotyczne wakacje, a postanowiła zrelaksować się na Warmii.

Zaczyna się sezon wakacyjny i wiele gwiazd zdecydowało się na zagraniczne wakacje. W mediach społecznościowych możemy oglądać zdjęcia celebrytów z egzotycznych plaż. Kasia Tusk wypoczywa w Toskanii, Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciami z Meksyku. Z kolei Julia Wieniawa prezentuje zdjęcia z wyspy Mykonos, a Anna Lewandowska jest z córkami na Majorce.

Edyta Herbuś szczerze o macierzyństwieEdyta Herbuś szczerze o macierzyństwie. Zdradziła, czy chce zostać mamą

Ale są też tacy, którzy wypoczywają w kraju, a widoki na ich zdjęciach nie ustępują w niczym tym zagranicznym. Właśnie taką fantastyczną fotografią postanowiła podzielić się Edyta Herbuś.

Zobacz wideo Edyta Herbuś pochwaliła się wakacyjnymi widokami

Edyta Herbuś wypoczywa na Warmii

Edyta Herbuś pochwaliła się fotografią z kapitalnym widokiem w tle. Tancerka wypoczywa w otwartym basenie, a widok za nią zapiera dech w piersiach. Widać soczystą zieleń i burzowe niebo. Widok jest magiczny! To nie egzotyczne widoki, to krajobraz prosto z Warmii. Edyta Herbuś oznaczyła na Instagramie miejsce, gdzie przebywa. Okazuje się, że tancerka zdecydowała się wypocząć w Dąbrównie koło Olsztyna.

 

Fani tancerki nie mogą uwierzyć, że w Polsce można spotkać takie miejsca. komentują wpis Edyty:

W Polsce tak ładnie? Super!
Co za zieleń!
Jak pięknie!
Ale piękny widok!

Jak widać na zdjęciu, w naszym kraju też można odpocząć i zrelaksować się. Można znaleźć w Polsce piękne miejsca. I to zapewne nie tylko na Warmii.

Edyta Herbuś zdobyła popularność za sprawą udziału w show "Taniec z Gwiazdami". Tancerka szybko stała się bardzo popularnai zaskarbiła sobie sympatię widzów. Później spróbowała swych sił w aktorstwie i tu też może pochwalić się sukcesami.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś też poleciała na egzotyczne wakacje. Zdjęcie w stroju kąpielowym bardzo spodobało się fanom

A wy gdzie wypoczywacie? Jakie miejsca w Polsce są tak magiczne, jak Warmia?

Więcej o: