Julia Wieniawa pozuje topless na wakacjach. Gwiazda opublikowała na Instagramie artystyczne zdjęcia. Jak z magazynu

Julia Wieniawa wraz z chłopakiem - Nikodemem Rozbickim - wybrała się do Grecji. Para spędza czas na wyspie Mykonos. Kadrami z wakacji gwiazda dzieli się na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio dodane zdjęcia rozpaliły internet. Wieniawa zapozowała topless.

Julia Wieniawa nie ukrywa, że uwielbia podróżować. W listopadzie na jej Instagramie fani mogli oglądać zdjęcia z Zanzibaru, w styczniu i w marcu z Zakopanego, a następnie z Egiptu. Gwiazda po raz kolejny  postanowiła skorzystać z faktu, że obostrzenia wprowadzone z powodu pandemii koronawirusa są stopniowo znoszone i wraz z chłopakiem Nikodemem Rozbickim wybrała się do Grecji. Ciepły klimat zdecydowanie jej służy.

Nikodem Rozbicki i Julia WieniawaWieniawa w Grecji świętuje urodziny Rozbickiego. Pokazała zabawne zdjęcia

Zobacz wideo

Julia Wieniawa pozuje topless na wakacjach

Julia Wieniawa aktywnie działa w social mediach. Swój wyjazd do Grecji również relacjonuje na Instagramie. Gwiazda opublikowała już zdjęcia i nagrania w stroju kąpielowym, gdzie zachwyca zgrabną figurą, fotografie w wakacyjnych stylizacjach i romantyczne kadry z chłopakiem, na których pozują na tle greckiego, zachodzącego słońca. Jednak żadna z tych fotografii nie wywołała takiego zaskoczenia wśród obserwatorów Wieniawy jak ta, na której Julia pozuje topless.

Julia Wieniawa, KateMos DietetycznieWieniawa skrytykowana przez dietetyczkę. "Po cholerę są takie tabletki"?

Julia opublikowała galerię czterech czarno-białych zdjęć. Na jednym z nich pozuje leżąc nad basenem bez góry od stroju kąpielowego. Autorem zdjęcia jest chłopak gwiazdy, Nikodem. Nie da się ukryć, że fotografie wyglądają jak kadry z luksusowego magazynu. Fotograficzny talent Rozbickiego od razu został doceniony przez obserwatorów, a w komentarzach posypały się komplementy. 

 
Czad. Dobre foteczki robi twój Nikodem.
Pierwsze sztos, drugie to już ogień. Zdjęcia się nadają na jakąś konkretną okładkę.
Nikodem ma jak widać wiele talentów. Zdjęcia piękne.

Co sądzicie? Czy Wieniawa pokazała za dużo?

Więcej o: