Małgorzata Rozenek w bikini prezentuje brzuch po ciąży. Fani żartują: Jak można tak perfidnie pokazywać fałdki skóry?

Małgorzata Rozenek, odkąd urodziła Henryka, chętnie prezentuje fanom kolejne etapy powrotu do formy sprzed ciąży. Dieta i ćwiczenia poskutkowały? Już dawno tak mocno nie odsłoniła na zdjęciu brzucha. Internauci nawiązują do "mody na brzydotę": Jak można tak pokazywać fałdki skóry?

Małgorzata Rozenek nie stroni od publikacji zdjęć, na których widać efekty godzin spędzanych na siłowni. Wakacje w Meksyku są dla niej idealnym pretekstem, by zaprezentować ciało po ciąży. "Perfekcyjna" chętnie odsłania brzuch, choć do tej pory zazwyczaj asekurowała się bielizną lub legginsami z wysokim stanem. Teraz z dumą pokazuje fałdki skóry.

To jej "cichy" komentarz do wpisu Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę"?

Zobacz wideo Radek podobał się Gosi wtedy, kiedy był jeszcze z Dodą? Rozenek komentuje jego ówczesny styl ubioru!

Małgorzata Rozenek eksponuje fałdki skóry na brzuchu

Na profilu celebrytki pojawiło się kolejne wakacyjne zdjęcie z Radosławem Majdanem. "Perfekcyjna" w opisie zachwala męża i wymienia zalety ich idealnej relacji. Nazwała ukochanego swoją "definicją szczęścia".

Miałam ogromne szczęście, że znalazłam osobę, z którą: dobrze się rozmawia, łatwo milczy i na którą miło się patrzy. Moja definicja szczęścia- wyznała. 

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek w intymnej pozie z Radkiem. Takiego zdjęcia jeszcze nie było. "Niesmaczne"

Wspólnym kadrem z Radziem znad basenu pośrednio odniosła się do szeroko omawianych i krytykowanych słów Agnieszki Kaczorowskiej na temat estetyki, zbyt skrajnego przejawu ruchu body positive i "mody na brzydotę"? Choć Małgorzata często korzysta z instagramowych filtrów i poprawia na zdjęciach swój wygląd, tym razem pokazała się w naturalnej wersji - z fałdkami na brzuchu. 

 

Internauci od razu zasugerowali, że fotografia Rozenek jest manifestacją poglądów niezgodnych z tymi, które wyraża Kaczorowska. 

Piękne ciało bez filtra - tak jak lubię. 
Moda na brzydotę. Jak można w tak perfidny sposób pokazywać fałdki skóry, no jak można!? A tak na serio - fajna z was para.
Powiało normalnością - komentowali. 

Im więcej takich naturalnych fotografii, tym lepiej?

Kaczorowska, ŻebrowskaAleksandra Żebrowska jednym zdjęciem pokazała, co myśli o "modzie na brzydotę"