Małgorzata Rozenek świętowała urodziny najstarszego syna. Stanisław skończył 15 lat. Pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia

Małgorzata Rozenek ma kolejną okazję do świętowania. Tym razem urodziny miał jej najstarszy syn Stanisław. Dumna mama złożyła mu życzenia na swoim profilu na Instagramie i pochwaliła się kilkoma archiwalnymi, niepublikowanymi dotąd zdjęciami.

Ostatnio w rodzinie Małgorzaty Rozenek nie brakuje okazji do świętowania. W maju 11. urodziny obchodził syn celebrytki, Tadeusz. Z kolei 1 czerwca sama gwiazda obchodziła 43. urodziny. Tuż po niej swoje święto miał najstarszy syn Stanisław. 4 czerwca skończył 15 lat. Jego mama nie kryła dumy i złożyła mu życzenia na Instagramie.

Olga Borys z córką MirąOlga Borys pojawiła się z córką w "Dzień dobry TVN". Mira ma już 15 lat. Jest śliczna!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek dostała prezent od Stanisława. Zaprojektował jej marynarkę w kwiaty

Małgorzata Rozenek składa życzenia najstarszemu synowi

Gwiazda zamieściła na swoim profilu kilka ciepłych słów w kierunku syna.

Syneczku kochany, żyj szczęśliwy. Dzień twoich urodzin zawsze będzie jednym z najszczęśliwszych w moim życiu. Kochamy cię - napisała na Instagramie.

Dodała także kilka zdjęć syna, aktualnych i sprzed kilku lat, na którym można go zobaczyć z młodszym bratem Tadeuszem. Chłopcy są do siebie bardzo podobni. Fani także złożyli Stasiowi życzenia.

Zdrowy, utalentowany, bardzo rodzinny młody Mężczyzna! Sto lat.
Wszystkiego najlepszego. Bardzo przystojny chłopak.
Śliczne dzieci. Spełnienia marzeń - napisali fani na Instagramie.
 

Hotel Paradise. Michał, Ola"Hotel Paradise". Ola i Michał namieszali w programie. Czy są w związku?

Małgorzata Rozenek chętnie chwali się swoimi dziećmi przed prasą i fanami. Nie trzyma ich z dala od światła jupiterów. Zamiast tego woli dumnie pokazywać światu swoje pociechy. Najstarszy syn nie raz już dawał mamie powód do dumy. W ostatni Dzień Matki podarował jej własnoręcznie zaprojektowaną i uszytą marynarkę. Dumna z syna mama pokazała się w niej fanom. Stanisław oprócz mody, interesuje się także fotografią. Zdjęcia jego autorstwa zostały nawet wykorzystane w jednym z magazynów, w którym Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu i zapozowała na okładce z całą rodziną. Jedno jest pewne - jeśli młody Rozenek zapragnie kariery w show-biznesie, będzie miał już przetarty szlak, a mama zadba o jego promocję.

Więcej o: