Olga Borys pojawiła się z córką w "Dzień dobry TVN". Mira ma już 15 lat. Jest śliczna!

Olga Borys razem z córką Mirą pojawiła się w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN". Matka i córka opowiedziały o relacji, która je łączy.

Olga Borys zyskała popularność dzięki pamiętnej roli Zuzi Śnieżanki w serialu "Lokatorzy". Od zakończenia emisji popularnej produkcji minęło już wiele lat, a jej aktorzy zmienili się nie do poznania. Borys wyszła za mąż za Wojciecha Majchrzaka, który również gra w serialach i na deskach teatru. W 2006 roku urodziła się ich córka Mira. Znana mama zabierała ją na ścianki, kiedy ta była małą dziewczynką. Jak wygląda dzisiaj?

Krystian, Basia"Hotel Paradise". Krystian szczerze o relacji z Basią po programie. "Próbowałem"

Zobacz wideo Co się stało z dziecięcymi gwiazdami?

Olga Borys pojawiła się z córką w "Dzień dobry TVN". Mira ma już 15 lat. Jest śliczna!

Olga Borys i jej córka Mira wystąpiły w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN". Siedząc na kanapie, rozmawiały z prowadzącymi o swojej relacji. Nastolatka była nieco zawstydzona, ale aktorka bardzo ją wspierała. Borys przyznała, że Mira jest w okresie buntu i przy okazji zdradziła, jakie życzenia dostała od córki na Dzień Matki.

Stara, najlepszego - żartowała.

Damiano David z ManeskinDamiano David z zespołu Maneskin przyłapany przez paparazzi. Zaszalał z koszulką

Mira jeszcze nie wie, czemu chce się w życiu poświęcić. Na pewno nie będzie to aktorstwo.

Nie zamierzam iść w stronę rodziców, jeszcze nie wiem.

Olga Borys z córką MirąOlga Borys z córką Mirą screen DDTVN

Dziewczyna ma jednak inną pasję. Jest nią muzyka. Mira gra na gitarze i razem ze znajomymi założyła  zespół, który jeszcze nie ma nazwy.

Interesuję się muzyką, gram na gitarze, jestem w zespole i gramy różne gatunki.

Mira przyznała również, że ma za sobą trudne doświadczenia z rówieśnikami. Przez to, że jej rodzice są znanymi aktorami, niektórzy jej dokuczali. Andrzej Sołtysik zapytał, jak sobie z tym radzi. Nastolatka ignorowała zaczepki i starała się nimi nie przejmować. Więcej zdjęć Olgi i Miry znajdziecie w naszej galerii.