Od premiery serialu "Lokatorzy" minęło 20 lat. Zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie. Ciekawe, czy rozpoznacie Franka

Serial komediowy "Lokatorzy" został po raz pierwszy wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej 6 lutego 2000 roku. Opowiadał o losach lokaterów domu wybudowanego na obrzeżach miasta. Jego właścicielami byli państwo Helena i Stanisław Bogaccy, w których wcielili się Ewa Szykulska i Marek Siudym. Gospodarze domu wynajęli pokoje studentom - Zuzi, Krysi i Jackowi, których zagrali Olga Borys, Agnieszka Michalska i Michał Lesień. Widzowie po raz ostatni mogli spotkać się z bohaterami serialu 16 października 5 lat później. Od premiery minęło ponad 20 lat. Postanowiliśmy sprawdzić, jak dziś wyglądają bohaterowie kultowej produkcji TVP1. Zobaczcie zdjęcia.
Olga Borys Olga Borys East News

Olga Borys

Olga Borys w serialu "Lokatorzy" wcielała się w postać Zuzi Śnieżanki. Musimy przyznać, że czas jest dla aktorki wyjątkowo łaskawy. Wygląda bosko!

Agnieszka Michalska Agnieszka Michalska East News

Agnieszka Michalska

Agnieszka Michalska, podobnie jak Olga Borys, wcieliła się w jedną z głównych ról serialu "Lokatorzy". Zagrała Krysię Drewnowską. Czas zdecydowanie się dla niej zatrzymał!

Michał Leśmian Michał Leśmian East News

Michał Leśmian

Michał Leśmian, czyli serialowy Jacek Przypadek, uchodził w czasach świetności serialu za prawdziwe "ciacho". Choć od premiery "Lokatorów" minęło 20 lat, aktor z pewnością nie może narzekać na powodzenia. 

Małgorzata Lewińska Małgorzata Lewińska East News

Małgorzata Lewińska

Serialowa Patrycja Cwał-Wiśniewska, którą wspaniale zagrała Małgorzata Lewińska, była jedną z ulubionych postaci telewidzów. Trzeba przyznać, że piękna aktorka jest jak wino! Im starsza, tym piękniejsza.

Michał Milowicz Michał Milowicz East News

Michał Milowicz

Michał Milowicz w serialu "Lokatorzy" wcielił się w męża Patrycji Cwał-Wiśniewskiej, Cezarego. Aktor, podobnie jak inni koledzy z planu, wciąż prezentuje się świetnie. 

Maciej Kowalewski Maciej Kowalewski East News/AKPA

Maciej Kowalewski

Największym zaskoczeniem dla fanów "Lokatorów" jest z pewnością metamorfoza serialowego Franka. Maciej Kowalewski zupełnie zmienił styl - wyhodował zarost i zapuścił włosy. Na jego nosie pojawiły się także okulary. Co myślicie o jego przemianie? Dajcie znać w komentarzach!

Więcej o: