Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan porównali się do pary słynnych podróżników. "Tony Halik i Elżbieta Dzikowska na szlaku"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebywają na wakacjach w Meksyku. Małżonek "perfekcyjnej" dodał wspólne zdjęcie z wycieczki. Para porównała swoje wojaże do słynnych podróżników.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wraz z dziećmi odpoczywają na wakacjach w Meksyku. Wrażeniami dzielą się na bieżąco na swoich instagramowych profilach. Podczas pobytu obchodzili nawet urodziny - najpierw Małgorzaty, później jej syna Tadeusza oraz najstarszego Stanisława. Ostatnio Małgorzata i Radosław wybrali się na wycieczkę do Chichén-Itzá, historycznego miasta założonego przez Majów. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek z synem StanisławemMałgorzata Rozenek świętowała urodziny najstarszego syna. Stanisław skończył 15 lat

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zwiedzają Meksyk i porównują się do podróżników

Uśmiechnięta para pozuje w wakacyjnym stylu na tle piramidy Majów. Małgorzata Rozenek wybrała na tę okazję cielisty komplet - spodenki z szerokimi nogawkami i bluzkę wiązaną w pasie. Z kolei na głowę założyła słomiany daszek. Nie brakowało oczywiście błyszczących dodatków. Całości dopełniały świecąca torebka na złotym łańcuszku oraz okrągłe okulary przeciwsłoneczne zawieszone przez szyję, również ze złotymi elementami. Jej mąż wybrał się na wycieczkę w białym kapeluszu, przewiewnej koszuli i krótkich spodenkach. Turyści z Polski porównali się do słynnych podróżników.

 Tony Halik i Elżbieta Dzikowska na szlaku - napisał pod zdjęciami Radosław Majdan.

Fani mieli mieszane uczucia.

Całe życie lans.
Wszystko pod publikę.
Pięknie wyglądacie. Cudowne widoki.
Kadr z filmu Indiana Jones - piszą fani na Instagramie.

Nathalia i Dawid z 3. edycji 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Nathalia ujawnia kulisy relacji z innym uczestnikiem

Jednak nie wszyscy internauci uwierzyli, że Majdanowie rzeczywiście wybrali się do prekolumbijskiego miasta. Niektórzy uznali zdjęcia pary za fotomontaż.

Dobry żart jest tynfa wart. To na tyle.
Kto robił Majdankom te fotomontaże na tle słynnej piramidy? Nie trzeba znać się na fotografii, żeby widzieć ordynarną, komputerową podróbę! W samym Tulum jest kilka miejsc, gdzie można zamówić sobie podobne „oryginały", za równowartość 10-15 USD - piszą internauci.

A wy co sądzicie o zdjęciach Majdanów i ich stylizacjach? Podobni do Tony'ego Halika i Elżbiety Dzikowskiej?

Więcej o: