Małgorzata Rozenek spełniła urodzinowe marzenie. Dostała od Radosława tortem po twarzy. Nie była mu dłużna

Małgorzata Rozenek we wtorek świętowała 43. urodziny. Perfekcyjna spędza czas z rodziną na wakacjach i tam postanowiła pokazać odrobinę szaleństwa. Przyznała, że od dłuższego czasu chciała spełnić pewne marzenie. Niczym w filmach komediowych Gosia zapragnęła dostać tortem po twarzy.

Małgorzata Rozenek potrafi się z siebie śmiać i nieraz to udowodniła. 1 czerwca świętowała 43. urodziny i z tej okazji zapragnęła spełnić jedno marzenie, jednak nigdy nie było ku temu okazji. Na wakacjach zaszalała i obrzuciła się z Radosławem tortem po twarzy. Całość nagrała na Instagramie. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek dostała prezent od Stanisława. Zaprojektował jej marynarkę w kwiaty

Markowska Patrycja,  syn dziecko, Patrycja Markowska pokazała syna. Filip ma już 13 lat. Fani jednomyślni. "Czysty tata"

Małgorzata Rozenek obrzuca się z Radosławem tortem 

Małgorzata Rozenek konsekwentnie spełnia kolejne marzenia. Pragnęła powiększyć rodzinę, i udało się - już niedługo jej najmłodszy syn Henryk będzie świętował pierwsze urodziny. Chciała mieć własną markę ubraniową - ma. Perfekcyjna jest teraz w urodzinowym nastroju i postanowiła spełnić jedno z marzeń. Nie jest tajemnicą, że od czasu do czasu lubi zaszaleć - gwiazda jest wielką fanką żartów przedstawianych w komediach, gdzie jedna z osób z zaskoczenia rozsmarowuje niczego się nie spodziewającemu nieszczęśnikowi tort na twarzy. 

Małgorzata postanowiła to odtworzyć na sobie i Radosławie. Co prawda nie było momentu zaskoczenia, który jest kluczowy, ale widać, że całość bardzo ich uszczęśliwiła. Opublikowała serię filmików na Instagramie i wyjawiła, że obiecali sobie z Radosławem, że zaszaleją i to zrobią, gdy będą świętować wspólne urodziny. 

Obiecaliśmy sobie, że kiedyś to zrobimy, i dzisiaj przyszedł ten dzień - napisała. 
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek spełniła urodzinowe marzenie. Dostała od Radosława tortem po twarzy

Z tortem na twarzy Małgorzata przyznała, że spodziewała się, że będzie milej. Nie mogło zabraknąć słodkiego pocałunku pomiędzy Małgorzatą a Radosławem. Mężczyzna zachęcił obserwatorów do takiego szaleństwa i dodał, że było warto. Na koniec w narodowych barwach na twarzy zakochani odśpiewali "Polska, biało-czerwoni". 

I właśnie to kocham w Tobie - napisał Radosław.
Dobrze mieć w sobie coś z dziecka - czytamy. 

Wy też marzycie o takiej rozrywce? 

Więcej o: