Małgorzata Rozenek przejechała się tramwajem. "Byłam zszokowana". Internauci komentują jej wyczyn

Małgorzata Rozenek jakiś czas temu wybrała się na przejażdżkę zwyczajnym warszawskim tramwajem. Później podzieliła się wrażeniami z tej wyprawy. Mieszkańcy mają pewien pomysł.

Małgorzata Rozenek słynie głównie z zamiłowania do mody. Jednak tym razem udowodniła, że ważne jest dla niej także środowisko. Jakiś czas temu postanowiła skorzystać z warszawskiej komunikacji miejskiej. Wybrała tramwaj.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku. Jej stylizacja podzieliła fanów

Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Edyta i Cezary Pazurowie"Druga połowa". Na ściance onieśmielona Edyta Pazura i wyluzowany Czarek

Małgorzata Rozenek przejechała się komunikacją miejską. Co na to internauci?

Przejażdżka tramwajem nie była wcale taka zwyczajna. Okazuje się, że Małgorzata zrobiła to w celach edukacyjnych i w trosce o ekologię.

Pojechałam komunikacją miejską, bo chcę nauczyć się ekologicznych zachowań. Byłam zszokowana tym, jak dobrze wygląda komunikacja miejska. Poczułam się starszą panią, która nie widziała pewnych rzeczy dawno. Teraz wyzwanie przede mną - metro - powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z portalem Pudelek.

Później portal zapytał warszawiaków, co myślą o wyczynie celebrytki. Okazuje się, że padł ciekawy pomysł.

Rafał Trzaskowski powinien dać jej medal odwagi - odpowiedział jeden z mieszkańców.

Monika Richardson, Konrad WojterkowskiMonika Richardson znalazła nową miłość. To milioner i były partner gwiazdy TVN

Internauci także są pełni uznania. Przychylają się do zdania gwiazdy i również doceniają warunki panujące w komunikacji miejskiej.

Małgorzata Rozenek była zszokowana tym, jak dobrze wygląda tramwaj. Podobno ludzie też mili - odpowiedzieli pani Małgorzacie na "dzień dobry" wypowiedziane po wejściu do tramwaju.
No i g*wna na podłodze nie było, szyby całe... Szok.
Może zostanie twarzą miejskich aktywistów? - piszą internauci na Twitterze.

Jak zapowiedziała Małgorzata Rozenek, przed nią jeszcze większe wyzwanie - zamierza przejechać się metrem. W tym przypadku też może być wiele niespodzianek, np. szybkość. Myślicie, że dotrzyma słowa?

Więcej o: