Kasia Tusk potwierdziła ciążę! Prezentuje zaokrąglony brzuch na zdjęciach z Toskanii i mówi o "zmieniającej się sylwetce"

Po wielu tygodniach spekulacji na temat ciąży Kasi Tusk głos w sprawie zabrała w końcu sama zainteresowana. Zrobiła to dyskretnie i z klasą. Stan błogoslawiony potwierdziła m.in. zdjęciami z wakacji.

Znaków, które miały potwierdzać drugą ciążę Kasi Tusk, pojawiało się w ostatnich tygodniach mnóstwo. Głównym źródłem plotek była wypowiedź teściowej córki polityka, zdjęcia paparazzi, na których widać zaokrąglony brzuch blogerki oraz relacje w social mediach (fani na jednej z nich dopatrzyli się, że gwiazda podczas randki z mężem zamiast wina piła wodę). 

Przypuszczenia nie były bezpodstawne. Kasia Tusk przemyciła informacje o stanie błogosławionym na blogu. To jej pierwsze dyskretne "oświadczenie" w sprawie.

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Potwierdziła plotki

Córka Donalda Tuska wypoczywa wraz z mężem i dzieckiem na urlopie we Włoszech. Kadry krajobrazów Toskanii przeplata zdjęciami wakacyjnych stylizacji. Na jej modowym blogu pojawił się wpis, w którym nie zabrakło fotografii z zaokrąglonym brzuchem i subtelnego nawiązania do outfitów idealnych dla przyszłych mam. 

Tego lata jedyne właściwe dla mnie buty na obcasie to właśnie te z klockiem - zaczęła tajemniczo.

Kasia Tusk z rodzinąKasia Tusk z rodziną na spacerze. Na zdjęciach paparazzo widać już ciążowe kształty

Z każdym zdaniem coraz śmielej mówiła o zmieniającej się sylwetce na przykładzie układania się prezentowanej na fotografiach sukienki. 

Uprzedzając pytania o sukienkę - to nasz model, który dosłownie wymiotło w kilka minut po wprowadzeniu do sprzedaży, ale w białej wersji. Oczywiście ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki - dodała.

Kasia TuskKasia Tusk Instagram/ @makelifeeasier_pl

Doniesienia o ciąży

Najwięcej sensacji wzbudziła w mediach wypowiedź matki Stanisława Cudnego, męża Kasi Tusk. Teściowa blogerki już jakiś czas temu wyręczyła młodych rodziców i sama poinformowała media o powiększającej się rodzinie. 

Jakże to wieści szybko się rozchodzą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy - zdradziła na łamach "Super Expressu" Anna Lutomska.

Więcej zdjęć, na których dokładniej widać ciążowe krągłości Kasi Tusk, znajdziecie na jej blogu. Gratulujemy!

Halina MlynkovaCekinowa Halina Mlynkova olśniewa na scenie. Brzuch perfekcyjnie wyeksponowany!

Więcej o: