Kasia Tusk z mężem i córką na spacerze. To pierwsze zdjęcia paparazzi, na których widać już ciążowe kształty blogerki

Kasia Tusk została przyłapana przez paparazzi. Najnowsze zdjęcia wydają się potwierdzać doniesienia o drugiej ciąży blogerki.

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się plotki, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Sama zainteresowana nie potwierdza tych doniesień, ale też im nie zaprzecza. Nic więc dziwnego, że pod jej domem czają się paparazzi. Tym razem udało im się przyłapać blogerkę na rodzinnym spacerze. Ciążowy brzuch jest już widoczny?

Kasia Tusk pokazała zdjęcie córki. 'Jaka mama, taka córka, nawet kolor włosów podobny'Kasia Tusk w ciąży? Fani nie przestają spekulować. Nowe zdjęcie podsyca domysły

Zobacz wideo Kasia Tusk spędza czas z córką na molo

Kasia Tusk na spacerze z rodziną

Kasia Tusk jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie publikuje też na swoim blogu. Na obu platformach publikuje swoje prywatne zdjęcia, nie brak też takich, na których widać niemal całą jej sylwetkę Niemal, bo młoda mama jednak zawsze pozuje w obszernych ubraniach lub ustawia się do fotografii tak, że nie widać jej brzucha. 

 

Na zdjęciach od paparazzi widać już nieco więcej. Tusk spaceruje bowiem córką, mężem i psem po ulicach Sopotu. Całą rodziną poszli w odwiedziny do Donalda Tuska i Małgorzaty Tusk, donosi nasz informator. Blogerka na wizytę do rodziców wybrała casualową stylizację - sportowe buty, dopasowane leginsy, jasny sweterek w paski oraz płaszcz. Ten był rozpięty, więc widać było zaokrąglony już nieco brzuch młodej mamy. 

Kasia Tusk szła, trzymając za rękę córkę. Natomiast jej mąż prowadził na smyczy ich psa Portosa. Wydaje się, że w pewnym momencie młodzi rodzice zorientowali się, że są obserwowani. Niespecjalnie jednak przejmowali się obecnością paparazzi. 

Kasia Tusk jest w ciąży?

Córka Donalda Tuska nie komentuje plotek o ciąży. Zrobiła to jedna za nią jej teściowa, Anna Lutomska, wygadała się na temat tego, że rodzina Kasi Tusk i Staszka Cudnego powiększy się. Kobieta w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła nawet, że cała rodzina cieszy się. 

Kasia TuskKasia Tusk jest w drugiej ciąży? Tabloid donosi, że tajemnicę wyjawiła teściowa blogerki