Cekinowa Halina Mlynkova olśniewa na scenie. Specjalnie wybrała tę kreację? Brzuch perfekcyjnie wyeksponowany!

Halina Mlynkova wzięła udział w niedzielnym koncercie Fundacji Anny Dymnej "Spotkajmy się z radością". Promieniała.

Jakiś czas temu Halina Mlynkova niespodziewanie wyznała, że rozwodzi się z mężem. Chwilę później paparazzi dojrzeli ją w towarzystwie polskiego muzyka. Okazało się, że są parą, która spodziewa się dziecka. Artystka chwali się ciążowymi krągłościami, nic dziwnego, że na koncercie w Krakowie pięknie eksponowała brzuch.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Cekinowa Halina Mlynkova olśniewa na scenie. Specjalnie wybrała tę sukienkę? Brzuch perfekcyjnie wyeksponowany!

Halina Mlynkova już za kilka tygodni przywita na świecie drugie dziecko. Artystka zaskoczyła fanów, pozując w materiale "Pytania na śniadanie" z powiększonym brzuchem. Od tamtego czasu dzieli się z nimi kolejnymi ujęciami, pokazując, jak jej maleństwo rośnie w jej łonie. Mimo zaawansowanej ciąży Halina nie rezygnuje jednak z pracy. W niedzielę gościła na koncercie u Anny Dymnej. Miała na sobie cekinową, idealnie dopasowaną do aktualnej sylwetki suknię. Narzuciła na siebie także różowa, nieco oversize'ową marynarkę. Buty na płaskim obcasie? Nic z tych rzeczy. Mlynkova postawiła w pełni na elegancję i zdecydowała się na srebrne szpilki.

Halina MlynkovaHalina Mlynkova East News

Gwiazda wyglądała olśniewająco, jednak naszym skromnym zdaniem lepiej byłoby, gdyby postawiła na płaskie obuwie. Kręgosłup każdej kobiety w ciąży jest i tak wystarczająco obciążony.

Halina Mlynkova - życie prywatne

Halina Mlynkova została mamą w 2004 roku. Była wówczas związana z Łukaszem Nowickim, który jest ojcem jej syna. Po rozstaniu z dziennikarzem związała się z muzycznym producentem, Leszkiem Wronką, z którym rozwiodła się w 2020 roku po pięciu latach małżeństwa. Aktualnie spotyka się Marcinem Kindlą, z którym oczekuje przyjścia na świat drugiej pociechy.

Więcej o: