Anita ze "Ślubu..." pokazała zdjęcie Adriana w czasach nastoletnich. "Zobaczcie, jak hot wyglądał". Fani zgodni: Cukiereczek

Anita Szydłowska zdradziła, że pasją jej syna są motocykle. Zdecydowanie po tacie ma zamiłowanie do nich. Uczestniczka show TVN przy okazji pokazała zdjęcie Adriana w młodości.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pobrali się w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i szybko stali się jedną z bardziej lubianych par z tego show. Po emisji programu fani tej dwójki mogą nadal śledzić jej losy. A to wszystko na Instagramie, gdzie Anita i Adrian chętnie dzielą się swoim życiem. Tym razem uczestniczka pokazała, jak przed laty wyglądał jej mąż.

Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprawiła urodę. Jej mąż nawet nie zauważył

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

Adrian Szymaniak w młodości

Niedługo po zakończeniu emisji programu Anita i Adrian ogłosili, że spodziewają się dziecka. W czerwcu 2019 roku przyszedł na świat ich syn, Jerzy. Nieco ponad rok później zostali rodzicami dziewczynki, której dal na imię Bianka.

Para często pokazuje w mediach społecznościowych swoje rodzinne życie. Zwłaszcza Anita chwali się pociechami i mężem. Teraz na Instagramie zdradziła, że jej syn ewidentnie odziedziczył po ojcu pasję do motocykli. Pokazała Jerzyka z zabawkowym motocyklem, a także zdjęcie z młodości Adriana, który w specjalnym stroju siedzi na ścigaczu. Jak zdradził Adrian w komentarzu, fotka została wykonana zaraz po maturach.

Jedną z największych pasji mojego męża są motocykle. Jeszcze kilka lat temu jeżdżenie na jednym kole, zloty i wycieczki były standardem. Nic więc dziwnego, że mały Jerzyk również lubi jednoślady i z nowym motorkiem - Ricky Zoomem nie rozstaje się podczas spacerów. Skąd takie upodobania? W końcu "jaki ojciec taki syn"! Koniecznie zobaczcie, jak hot Adrian wyglądał na motocyklu. Poznalibyście? - napisała Anita.

W komentarzach nie brakuje zachwytów nad Adrianem.

Jezusie, to Adi?! Jaki cukiereczek!
Wooow! Ale Adrian wygląda przystojnie na tej fotce.
No niezłe ciacho ten Adrian z młodości.
Nie poznałam młodego Adriana! - czytamy.

Adrian SzymaniakAdrian Szymaniak Instagram/anitaczylija

Skoro Jerzyk pasjonuje się motocyklami jak jego ojciec, to może Bianka pójdzie w ślady mamy i zostanie tancerką? Kto wie!

 
Więcej o: