Maffashion wspomina 2020 rok. Dodała zdjęcia, gdy była w ciąży. Obcisła sukienka podkreśliła jej krągłości: Mama petarda

Maffashion opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zrobiła sobie, gdy spodziewała się syna. Z dumą podkreśliła ciążowe krągłości.

Maffashion we wrześniu po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się jej syn Bastian, którego tatą jest Sebastian Fabijański. Blogerka bardzo długo utrzymywała wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka, w tajemnicy przed mediami i fanami. Dopiero będąc w zaawansowanej ciąży podzieliła się radosną nowiną. Odkąd chłopiec pojawił się na świecie, co jakiś czas wraca wspomnieniami do chwil, gdy czekała na jego przyjście. Tym razem Maffashion opublikowała dwa zdjęcia, na których eksponuje krągłości.

Zobacz wideo Maffashion o pojawieniu się syna

Maffashion na zdjęciach podkreśla ciążowy brzuch 

Maffashion pozuje na nich w łazience i w przedpokoju. Ma na sobie obcisłą czarną sukienkę oraz białe buty na obcasie. Wygląda bardzo kobieco:

#tb #2020 - napisała.
 

Internauci w komentarzach zachwycają się tym, jak się prezentowała. Zostawili wiele miłych słów:

Julka, po prostu 100 proc. kobiecości.
Mama petarda. Kocham! No jest pełna moc.
Nie mogę się napatrzeć. Pięknie wyglądałaś w ciąży, jak najpiękniejszy kwiat - zwracają się do założycielki firmy odzieżowej.

Julia Kuczyńska chętnie też pokazuje, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. Z dumą prezentowała pociążowe kształty, pokazała też bliznę po cesarskim cięciu. Przytyła 16 kilogramów i nie ukrywa, że jej brzuch nie wyglądał tak idealnie jak wcześniej. Ze szczerością przyznała, że skorzysta z pomocy specjalisty, który pomoże jej pozbyć się nadmiaru skóry.

Po urodzeniu syna dała sobie czas na dojście do siebie, jeszcze bardziej szanuje też swoje ciało, głównie za to, "jaki kawał roboty wykonało". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.