Izabella Krzan pozuje w bikini. Internauci ostro ocenili jej wygląd. Zareagowała. "Niech wszystkie kobiety zamkną się w domach"

Izabella Krzan wybrała się na rajskie wakacje. Od tamtej pory publikuje też coraz to nowsze zdjęcia z tętniącej słońcem wyspy. Niestety, nie wszystkim fotografie przypadły do gustu.

Kilka dni temu Izabella Krzan wyjechała na egzotyczne wakacje. Prezenterka "Pytania na śniadanie" i jej partner zatrzymali się w jednym z bardziej luksusowych hoteli na Malediwach. Pomimo pięknej, idealnej do wypoczynku pogody, była Miss Polonia nie zrobiła sobie przerwy od mediów społecznościowych. Izabella Krzan publikuje kolejne zdjęcia wprost z rajskiej wyspy. Ostatnio zorganizowała nawet Q&A, w którym fani mogli zadawać jej pytania dotyczące podróży. Prezenterka zdradziła także, w którym hotelu przebywa, co pozwoliło sprawdzić nam, jaką kwotę należy zapłacić za nocleg w tym niezwykłym miejscu. Jednak spośród wielu instagramowych zdjęć dokumentujących wakacje Izabelli Krzan, jedno wywołało wśród internautów zażartą dyskusję.

Izabella Krzan na wakacjach na MalediwachTVP dobrze płaci. Rajskie wakacje Krzan tylko to potwierdzają. Widok z wanny na ocean

Internauci krytykują Izabellę Krzan. Prezenterka postanowiła odpowiedzieć

Oprócz kilku plażowych fotografii, na Instagramie prezenterki pojawiło się także zdjęcie, na którym pozuje w kajaku. Izabella Krzan zaprezentowała się na nim w bikini oraz czarnym kapeluszu z dużym rondem. Wśród pochlebnych komentarzy ze strony internautów znalazły się także te krytyczne, odnoszące się między innymi do rozmiaru biustu prezenterki. Izabella Krzan postanowiła odpowiedzieć na zarzuty pod swoim adresem. 

No pewnie, niech wszystkie kobiety, które nie mają wymiarów 90-60-90, co najmniej 175 cm wzrostu, szerokich bioder, płaskiego brzucha, dużego biustu, długich, gęstych włosów, równego i białego zgryzu - najlepiej zamkną się w domach i nie pokazują...Polecam zapoznać się z definicją body-positivity. Gdybym miała powiększony biust, osoby narzekające na wielkość moich piersi, napisałaby "O! Zrobiła sobie cycki i teraz świeci!". Jak to się mówi, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził - napisała prezenterka pod jednym z krytycznych komentarzy.
 

Jakim samochodem jeździ Izabela Krzan?Izabella Krzan wozi się luksusowym samochodem. Kosztuje nawet ćwierć miliona

Nieco później prezenterka ponownie zamieściła krytykowane zdjęcie, tym razem na InstaStory. Pojawiły się na nim także negatywne komentarze internautów wraz z nazwami kont. 

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: