Izabella Krzan wypoczywa na Malediwach z ukochanym. Jest luksusowo, a cena za nocleg zwala z nóg

Izabella Krzan od kilku dni wypoczywa na jednej z rajskich wysp na Maldiwach. Swój wyjazd sukcesywnie relacjonuje na Instagramie, publikując zdjęcia z luksusowego kurortu. Prezenterka w końcu zdecydowała ujawnić, gdzie dokładnie wybrała się na wakacje.

W ubiegły piątek Izabella Krzan wraz ze swoim partnerem udała się na rajskie wakacje. Wyjechała na chętnie odwiedzane przez polskich celebrytów Malediwy, o czym nie omieszkała się poinformować internautów za pośrednictwem instagramowego profilu. Influencerka zatrzymała się w jednym z bardziej luksusowych hoteli. Jego wnętrza robą wrażenie, o czym świadczą publikowane przez nią zdjęcia. Za luksus jednak trzeba słono zapłacić.

Izabella Krzan na wakacjach na MalediwachTVP dobrze płaci. Rajskie wakacje Krzan tylko to potwierdzają. Widok z wanny na ocean

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Izabella Krzan zdradziła, w którym hotelu wypoczywa. Cena zwala z nóg

Prezenterka postanowiła zorganizować dla swoich fanów Q&A prosto ze słonecznych Malediwów. Internauci mogli zadawać jej wszelkie pytania dotyczące podróży, także tych, na które Izabella Krzan wybrała się w przeszłości. Chwilę wcześniej na swoim Instastory zmieściła także informację o tym, w którym hotelu wypoczywa.

Postanowiliśmy więc sprawdzić, jaką kwotę należy zapłacić za pobyt w kurorcie, w którym aktualnie przebywa Izabella Krzan. Ceny rozpoczynają się już od 387 dolarów za noc, czyli około 1 513 złotych. Willa, którą na swoim Instastory zaprezentowała Izabella Krzan to już nieco większy wydatek, bo około 519 dolarów, czyli około 2 029 złotych. 

instagram.com/izabellakrzaninstagram.com/izabellakrzan instagram.com/izabellakrzan

Jakim samochodem jeździ Izabela Krzan?Izabella Krzan wozi się luksusowym samochodem. Kosztuje nawet ćwierć miliona

Podczas Q&A Influencerka przyznała, że hotel, do którego się wybrali się wraz z partnerem został niedawno odnowiony. Dodała również, że korzystają z wyżywienia Half Board Plus, co w dużym uproszczeniu oznacza dwa posiłki - najczęściej śniadanie i obiadokolację z darmowymi napojami.

Izabella Krzan z partnerem

Uwagę zwracają też te zdjęcia, na których widać partnera celebrytki. Dotąd Krzan nie chwaliła się wieloma ujęciami z partnerem.

Wybrankiem Izabelli jest Dominik, który na co dzień zajmuje się projektowaniem - pasję do sztuki odziedziczył po ojcu, który jest artystą rzeźbiarzem i performerem. Pochodzi z Warszawy i podobnie jak Krzan, prowadzi aktywnie media społecznościowe. Dominik jest też zapalonym surferem i kocha podróże.

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: