Tomaszowi Kammelowi przeszkadza wzrost Krzan. "Musi stawać bliżej kamery". Wystosowano też prośbę do Izabelli [PLOTEK EXCLUSIVE]

Izabella Krzan zastąpiła Marzenę Rogalską w "Pytaniu na śniadanie". Z Tomaszem Kammelem dogaduje się świetnie, ale dzieli ich... wzrost. Modelka ma 183 cm, a zamiłowanie do szpilek sprawia, że na co dzień jest jeszcze wyższa. Ponoć problem ma z tym jej programowy partner.

Tuż przed rozpoczęciem wiosennej ramówki Telewizja Polska musiała rozwiązać nagły problem - znaleźć nową prowadzącą "Pytania na śniadanie" po tym, jak Marzena Rogalska postanowiła odejść z Telewizji Polskiej po wydarzeniach z 10 lutego. Naturalną kandydatką była potulna Izabella Krzan, która od kilku sezonów współprowadzi "Koło fortuny". 25-latka spodobała się szefostwu i na planie śniadaniówki będzie pojawiać się u boku Tomasza Kammela. Oboje bardzo się lubią, ale prezenter ma jeden problem - według niego koleżanka w butach na obcasie jest za wysoka.

Zobacz wideo PO chce zamknięcia TVP Info. "Taka telewizja nie ma prawa istnieć"

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel ma jeden problem z pracą u boku Krzan. Interweniować muszą operatorzy

Za Izabellą Krzan i Tomaszem Kammelem już kilka wspólnych występów na kanapie "Pytania na śniadanie". Widzowie przyjęli nową prowadzącą bardzo ciepło, ale nie mają pojęcia, co dzieje się za kulisami śniadaniówki. Prezenterowi przeszkadza fakt, że jego programowa partnerka jest na szklanym ekranie za wysoka. Interweniować muszą operatorzy.

Wydawcy "Pytania na śniadanie" są zadowoleni ze współpracy z nową parą prowadzących, ale pojawił się pewien problem. Okazało, że Izabella Krzan jest bardzo wysoka, co nie do końca odpowiada jej programowemu partnerowi. Była Miss Polonia ma 183 cm wzrostu i w obcasach jest tak samo wysoka jak Tomasz Kammel, który przyzwyczaił się do pracy z niższymi kobietami. Operatorzy kamery mają więc nie lada wyzwanie, by kadr ustawiać w taki sposób, by to on wyglądał na sporo wyższego. Tomek musi stawać bliżej kamery, Iza nieco dalej. Ponadto wystosowano prośbę, by Iza zrezygnowała ze szpilek.

Dla porównania warto dodać, że Marzena Rogalska miała 180 cm, ale nie nosiła tak wysokich szpilek, do jakich przyzwyczaiła się Izabella Krzan. Dlatego też była Miss Polonia w środowym wydaniu "Pytania na śniadanie" wystąpiła w kozakach na prawie niewidocznym obcasie. Dowód poniżej.

Izabella KrzanIzabella Krzan screen IG

Jeśli wierzyć internetowym informacjom, Tomasz Kammel ma 190 cm wzrostu.

Izabella KrzanIzabella Krzan nie chciała być modelką. Zamiast "prostowania" nosa wybrała TVP

Więcej o: