Izabella Krzan nie została modelką przez nieosiągalne wymagania. Zamiast "prostowania" nosa wybrała TVP

Izabella Krzan wyjasniła fanom, dlaczego nie rozwinęła swojej kariery w modelingu. Okazuje się, że przed nową prezenterką "Pytania na śniadanie" postawiono wygórowane wymagania.

O Izabelli Krzan zrobiło się głośno, kiedy 17 lutego zastąpiła Marzenę Rogalską w roli prowadzącej w porannym programie "Pytanie na śniadanie". Jej profile w mediach społecznościowe w ciągu kilku dni zgromadziły tysiące nowych fanów, dlatego prezenterka telewizyjna często organizuje zabawę w Q&A, czyli w pytania i odpowiedzi. Wielu internautów z zastanawiało się, dlaczego Krzan nie rozwinęła swojej kariery w modelingu. Zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie.

książę Filip, królowa ElżbietaRodzina królewska drży o życie księcia Filipa. "Zjednoczyli się w modlitwie"

Zobacz wideo Być może to Kurdej-Szatan miała zostać prezenterką

Izabella Krzan nie została modelką przez nieosiągalne wymagania. Zamiast "prostowania" nosa wybrała TVP

Izabella bardzo chętnie odpowiada na pytania swoich obserwatorów, a ci doceniają, że gwiazda znajduje dla nich tyle czasu. Ostatnio jeden z internautów postanowił zapytać o jej karierę w modelingu. W końcu Krzan w 2011 zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur, a w 2016 wygrała konkurs piękności Miss Polonia. Jako reprezentantka Polski pojechała również na Miss Universe 2016 na Filipinach.

Czemu nie poszłaś w modeling? - brzmiało pytanie ciekawskiego fana.

Ida Nowakowska, Marzena RogalskaIda Nowakowska komentuje odejście Marzeny Rogalskiej

Celebrytka zdecydowała się na długą i szczerą wypowiedź. Okazało się, że ktoś zasugerował jej operację nosa.

Przyszedł moment, kiedy urosłam do 183 cm i moje wymiary zaczęły wykraczać poza te preferowane. Mniej niż 90 cm w biodrach było dla mnie nieosiągalne. Dodatkowo były to czasy, kiedy bycie poza "ideałami" nie było promowane i zostało mi postawione pytanie, czy wyprostuję sobie nos, bo taka zmiana mogłaby mi ułatwić karierę w modelingu. Jak widać po moim dzisiejszym profilu, nie zrobiłam żadnej operacji.

Izabella KrzanIzabella Krzan instagram/izabellakrzan

Izabella nie poddała się presji otoczenia i sama wybrała ścieżkę, w której chce się rozwijać. 

Więcej o: