Izabella Krzan pozuje w koronkowej piżamce. "Kawka, słoneczko i połowicznie leniwy dzień"

Izabella Krzan uwielbia pokazywać walory swojej sylwetki. Była miss zamieściła na Instagramie odważne zdjęcie.

Izabella Krzan nierzadko wrzuca do sieci zdjęcia w bikini oraz w innych strojach, które prezentują jej doskonałą sylwetkę. Jak na byłą modelkę i miss przystało, Krzan może pochwalić się szczupłą figurą. Teraz zaprezentowała się w koronkowej, bordowej piżamce. 

Marta ManowskaMarta Manowska żegna ukochaną seniorkę. "Rozdzierająca serce wiadomość"

Zobacz wideo Jaka atmosfera panowała na planie "Pytania na śniadanie?" Dlaczego zamknęła swojego bloga?

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Kammel i Izabella Krzan w "Pytaniu na śniadanie" podzielili widzów. "Marzena była dla ludzi, a nie po to, by pięknie wyglądać"

Izabella Krzan pozuje w koronkowej piżamie

Najwyraźniej Izabella Krzan coraz pewniej czuje się w mediach społecznościowych, bo w ostatnim czasie zdecydowanie chętnie publikuje zdjęcia. Na jej instagramowym profilu możemy zobaczyć fotki z podróży, kulisy jej pracy czy te z domowych pieleszy. 

Kawka, słoneczko i połowicznie leniwy dzień. Nie narzekam. Pysznej kawusi! - podpisała fotografię, na której zapozowała w koronkowej piżamie.
 

Internautom Izabella bardzo spodobała się w takim wydaniu. Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy i miłych słów:

Wyglądasz Bosko!
Ale super wyglądasz.
Przepiękna.
Pięknie jak zawsze - komentują fani.

Wiele wskazuje na to, że Izabella Krzan wyrasta na największą gwiazdę TVP. Cieszy się sympatią widzów, a to już wiele, jeśli marzy się o karierze na małym ekranie. To ona zastąpiła Marzenę Rogalską w "Pytaniu na śniadanie" i teraz występuje u boku Tomasza Kammela. Choć taki przebieg wydarzeń wyraźnie podzielił fanów śniadaniówki, to Izabella pnie się po szczeblach kariery, coraz śmielej wkraczając w nowe rejony kolejnych programów TVP.

kuba.tvn.plKuba Wojewódzki zapytał Radosława Kotarskiego o kryzys wieku średniego. Dziennikarz szczerze odpowiedział

Więcej o: