Izabella Krzan nie mogła spać przed debiutem w "PnŚ". "Byłam bardziej zlękniona niż uradowana". Wspomniała o Rogalskiej

Izabella Krzan zastąpiła Marzenę Rogalską w "Pytaniu na śniadanie". Na Instagramie zdradziła, że nie mogła spać w nocy przed swoim debiutem.

Głośne odejście Marzeny Rogalskiej z "Pytania na śniadanie" miało duży wpływ na karierę Izabelli Krzan w TVP. To właśnie ona ją zastąpiła u boku Tomasza Kammela i sprawdziła się w kilku odcinkach testowych, zdobywając tym samym nową posadę na stałe. Na Instagramie ujawniła, jak się z tym czuła.

'Pytanie na śniadanie'"Pytanie na śniadanie" zmienia ramówkę. Wiadomo już, kto ostatecznie zastąpi Rogalską

Zobacz wideo Marzena Rogalska. Jak ćwiczy i jak dba o swoją sylwetkę? Rozmawiamy na planie nowego show kulinarnego

Zobacz także: Obojętny Jacek Kurski zareagował na odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. "Te gwiazdy sobie nie poradzą bez telewizji"

Izabella Krzan o debiucie w "Pytaniu na śniadanie": Byłam bardziej zlękniona niż uradowana

Prezenterka zdecydowała się zrobić popularne Q&A na Instagramie i odpowiadała na pytania fanów. Jeden z nich chciał się dowiedzieć, czy miała dużo stresu przed pierwszym wystąpieniem w "Pytaniu na śniadanie".

Bardzo dużo. Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w "Pytaniu na śniadanie". Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana - napisała.

Tina Frey i Amy PoehlerZłote Globy 2021. Kogo zobaczymy i kto poprowadzi galę?

Polecamy także: Marzena Rogalska nigdy nie przyjaźniła się z Tomaszem Kammelem, ostrzegała go, że odejdzie. "A to, jak mnie pożegnał..."

Wspomniała też o Marzenie Rogalskiej, którą zastąpiła.

Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie... Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki - wyznała.

Izabella KrzanIzabella Krzan Instgram/izabellakrzan

Uważacie, że sprawdza się w nowej roli?

Przeczytaj również: Izabella Krzan zastąpiła Marzenę Rogalską w "Pytanie na Śniadanie". Sprawdziliśmy, jak mieszka. Wnętrza robią wrażenie

Więcej o: