"Pytanie na śniadanie" zmienia ramówkę. Wiadomo już, kto ostatecznie zastąpi Rogalską i co z Idą Nowakowską

Gospodarze "Pytania na śniadanie" pojawią się na ekranach jeszcze wcześniej, a program zostanie wydłużony. Nie zobaczymy już Marzeny Rogalskiej, ale to nie koniec zmian. Czy spodobają się one widzom?

W "Pytaniu na śniadanie" zachodzą znaczne zmiany. W wiosennej ramówce program śniadaniowy zostanie wydłużony. Od poniedziałku 1 marca będzie emitowany już od godziny 7:30, a w weekendy niezmiennie od 7:55. Program będzie się kończył kilka minut po godzinie 11:00. Największą zmianą jest jednak brak Marzeny Rogalskiej. Kto ostatecznie ją zastąpił?

Zobacz wideo O odejściu z TVP i nie tylko! Tamara Gonzalez Perea w programie Plotkersi

Marzena Rogalska, TVP KobietaSpot TVP Kobieta bez Marzeny Rogalskiej. Prezenterka została wycięta!

"Pytanie na śniadanie" bez Marzeny Rogalskiej. Kto ostatecznie ją zastąpi?

Marzena Rogalska współprowadziła "Pytanie na śniadanie" od 2009 roku. 16 lutego, po niemal 12 latach pracy odeszła z programu. Jej partnerowi z ekranu, Tomaszowi Kammelowi przydzielono testowo nową współprowadzącą. Została nią Izabella Krzan, znana głównie z "Koła fortuny", które prowadzi wspólnie z Norbim. I to właśnie ona ostatecznie pozostanie jako współprowadząca "Pytanie na śniadanie" - jak widać, prezenterka sprawdziła się w kilku odcinkach testowych.

Ida Nowakowska poprowadzi cykl dla ciężarnych

"Pytanie na śniadanie" szykuje także kilka nowych cykli tematycznych. Swój temat - bardzo na czasie - dostanie Ida Nowakowska. Poprowadzi cykl parentingowy, w którym będzie rozmawiać z ekspertami na temat ciąży, połogu i rodzicielstwa. Z pewnością prezenterka wyniesie z tego wiedzę dla samej siebie, gdyż spodziewa się dziecka. Mimo to zamierza dalej pracować i na razie nie ma mowy o jej ewentualnym odejściu z programu.

Oprócz tego na antenie pojawią się jeszcze cykle tematyczne o kalendarzu prac ogrodniczych ("Wiosna w ogrodzie"), a także "100 lat" - cykl z poradami o zdrowiu dla seniorów.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny na wiosennej ramówce TVPPaweł i Marta z "Rolnik szuka żony" na ściance. Ona w złotych spodniach!

"Pytanie na śniadanie": Tomasz Kammel z Izabellą Krzan

Poza nową parą Tomasz Kammel + Izabella Krzan, reszta prowadzących "Pytania na śniadanie" pozostaje bez zmian. Na ekranach ponownie zobaczymy duety w składzie:

  • Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora
  • Ida Nowakowska i Tomasz Wolny
  • Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Małgorzata Opczowska, która dołączyła do zespołu w ubiegłym roku i Łukasz Nowicki na zmianę z Robertem El Gendym.

W ubiegłym roku z ekipą prowadzącym rozstały się jeszcze Marcelina Zawadzka i Tamara Gonzalez Perea.

Więcej o: