Spot TVP Kobieta bez Marzeny Rogalskiej! Prezenterka została wycięta i zastąpiona nową ulubienicą Kurskiego

Marzena Rogalska została usunięta z nowego spotu promującego kanał TVP Kobieta. Teraz ta "wycięta" wersja będzie tą oficjalną.

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP odbiło się szerokim echem w mediach. Dużo osób było zaskoczonych samym faktem, że prezenterka zdecydowała się na ten krok, tuż po wyemitowaniu spotu promocyjnego TVP Kobieta, którego była jedną z najważniejszych twarzy. Dyrektorzy Telewizji Polskiej szybko poradzili sobie z odejściem Rogalskiej i usunęli ją z wideo.

Zobacz wideo Agnieszka Mielczarek tłumaczy się z pracy w TVP

Marzena Rogalska usunięta ze spotu TVP Kobieta

W czwartkowy wieczór na ulicy Woronicza w Warszawie odbyła się impreza ramówkowa Telewizji Polskiej. Nie brakowało gwiazd stacji i promocji nowych kanałów. Jednym z nich jest właśnie TVP Kobieta, który rusza 8 marca. Podczas wydarzenia został wyemitowany spot promocyjny stacji, z którego wycięto sceny z Marzeną Rogalską. Od teraz tak właśnie będzie wyglądać promocja stacji.

Może to i dobrze, bo przypomnijmy, że wideo budziło sporo kontrowersji.

 

W zamieszczonym filmie promującym nowy kanał króluje róż, blichtr, brokat i co najważniejsze - kuchnia. Natomiast w tle gra piosenka z romantycznego filmu "Pretty Women".

Nowa szefowa stacji, Iwona Bocian-Zaciewska, tak zachwala propozycję TVP dla kobiet:

TVP Kobieta będzie wyjątkowym kanałem wyspecjalizowanym - mądrym, misyjnym oraz pełnym pasji i inspiracji. Stacja będzie się wyróżniać dobrą, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą programową. Jestem przekonana ze będziemy nr 1 wśród stacji lifestylowych w Polsce - powiedziała dla portalu wirtualnemedia.pl.

Nas trochę niepokoi kwestia tej "misji", którą TVP Kobieta ma szerzyć, bo jeśli ta misja ma wyglądać tak, jak elementy ze spotu, to będzie to dużo kuchni, dużo dzieci i dużo sprzątania.

Jaki jest koszt rocznego nadawania TVP Kobieta?

W TVP Kobieta widzowie będą mogli obejrzeć wiele autorskich programów. Jest to, chociażby program "Kobiety w drodze", prowadzony przez Martę Manowską, "Ulepieni z pasji" Miłki Raulin, "Podróże małej i dużej" Moniki Witkowskiej, kulinarny cykl "Pięknie przyprawiona" Agnieszki Mielczarek i coś dla fanów ogrodu - "Kwiaty na warsztat" Jolanty Lewandowskiej.

Wiadomo też, że Telewizję Publiczną będzie to niemało kosztować.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, z wyliczeń Telewizji Polskiej, na nadawanie kanału TVP Kobieta w 2021 roku nadawca chce przeznaczyć 14,75 mln zł, w 2022 roku - 17,72 mln zł, w 2023 roku - 17,76 mln zł, w 2024 roku - 17,8 mln zł.