Marta Manowska we wzruszającym wpisie żegna ukochaną seniorkę. "Rozdzierająca serce wiadomość"

Marta Manowska zamieściła na swoim Instagramie wzruszający wpis, w którym wspomina zmarłą Ludmiłę Niedbalską.

Marta Manowska szerszej publiczności znana jest jako gospodyni programów "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości", prowadziła też show muzyczne "The Voice Senior". Niebawem zobaczymy kolejny format z jej udziałem - Manowska na antenie TVP Kobieta poprowadzi program "Kobiety w drodze". Prezenterka angażuje się też w działania charytatywne wspierające seniorów, w tym powstańców, m.in. akcję "Obiady dla bohaterów". To właśnie tam spotkała wiele niezwykłych postaci. Jedną z nich była uczestniczka powstania warszawskiego, reżyserka filmu o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim "Dzień czwarty” -  Ludmiła Niedbalska, z którą Manowska się zaprzyjaźniła, a którą pożegnała w emocjonalnym i wzruszającym wpisie. 

'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Marta Manowska wzruszona historią Haliny. Uklęknęła przed kuracjuszką. "Jesteś wspaniała"

Marta Manowska o śmierci uczestniczki powstania warszawskiego: Rozdzierająca serce wiadomość

Ludmiła Niedbalska zmarła 1 marca 2021 roku. Informację o jej śmierci potwierdziło Stowarzyszenie Filmów Polskich, którego Niedbalska była członkiem. Teraz, we wzruszających słowach, pożegnała ją Marta Manowska.

Dziś rano otrzymaliśmy rozdzierającą serce wiadomość. Nasza kochająca druhna Ludmiła Niedbalska odeszła na wieczną wartę. Piękny człowiek, wspaniały reżyser, ciepła kobieta. (...) Nigdy nie zapomnę Jej głosu, opowieści, przeżyć, wielkiej szczerości, jaką mnie obdarzyła, dopuszczając także do prywatnych wspomnień i przeżyć - napisała Manowska. 

Marta Manowska, Jacek KurskiMarta Manowska chce dostać program podróżniczy w TVP [PLOTEK EXCLUSIVE]

Manowska nie tylko wspominała chwile spędzone z seniorką. Obiecała też, że zadba o spuściznę, którą pozostawiła po sobie 87-latka. 

Kochana. Dziękuję Ci za wszystko. Film Ludmiły 'Dzień czwarty' o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim, uznany za najlepszy film o powstaniu, mam nadzieję zostanie niebawem wyemitowany. O Twoje dzienniki zadbamy. Ale najważniejsze -  zadbamy o pamięć o Tobie. Na zawsze zostaniesz z nami. Ty już wiesz, jak tam jest. Lepiej. Czuwaj - zakończyła wpis.
 

Pod instagramowym postem pojawiło się wiele komentarzy ze słowami wsparcia dla Manowskiej. Wiele osób także oddało cześć zamarłej bohaterce. 

Zobacz wideo Marta Manowska o śmierci Cezarego z "Sanatorium miłości"