"Rolnik szuka żony". Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań do ósmej edycji show. Odcinek zerowy już niebawem

Dobra wiadomość dla fanów programu "Rolnik szuka żony". Jeszcze w tym roku dowiemy się, czy kolejni polscy rolnicy i rolniczki znaleźli miłość. Zdjęcia do ósmej edycji już trwają.

"Rolnik szuka żony" jest jednym z najchętniej oglądanych programów TVP. Za nami już siedem edycji tego popularnego show. Choć losy kolejnej serii nie były do końca jasne ze względu na pandemię, zdjęcia do ósmej edycji właśnie ruszyły. Prowadząca program Marta Manowska cieszy się na kolejnych rolników szukających miłości. "Wielka radość, ciekawość i szczęście" - napisała na Instagramie, zamieszczając zdjęcie z planu.

Marta ManowskaProwadząca program "Rolnik szuka żony": Oni są czasem bardziej do przodu niż ja. Idą po swoje

 

"Rolnik szuka żony" - ósma edycja już powstaje

Dzięki programowi wielu rolników i rolniczek znalazło nie tylko dobrą zabawę, ale i miłość. Ich poczynania na ekranie są śledzone przez miliony widzów od kilku lat. Producenci nie mają wątpliwości, że ósma edycja spotka się z równie dużym zainteresowaniem.

Realizacja programu nagrała już pilotowy odcinek. Kiedy zatem można spodziewać się nowego sezonu w telewizji? Marta Manowska, zapytana o to przez fanów odpowiedziała, że w Święta Wielkanocne poinformuje o dacie emisji - to właśnie w niedzielę wielkanocną pokazywany był do tej pory "świąteczny" "zerowy" odcinek show i wszystko wskazuje na to, że również i w tym roku właśnie tak się stanie. Po emisji tego odcinka widzowie będą mogli pisać listy do rolników, zaś sam program będzie realizowany w następnych miesiącach. Ostatecznie "Rolnik szuka żony" pojawi się najpewniej w jesiennej ramówce TVP.

Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. 'Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża'Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. "Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża"

Marta Manowska dzięki "Rolnikowi" rozwinęła swoją telewizyjną karierę. Dziś jest także prowadzącą popularnego programu "Sanatorium miłości", w którym udowadnia, że seniorzy mogą znaleźć swoją drugą połówkę. Ruszyły również zdjęcia do nowego programu "Kobiety w drodze", który ma być emitowany w TVP Kobieta - poprowadzi go także Manowska.

Zobacz wideo Te pary z programu znalazły miłość
Więcej o: