Conan, syn Dagmary z "Królowych życia", z nowym wizerunkiem. Mama robi sobie z niego żarty. "Piłsudski by ci zazdrościł"

"Królowe życia" powracają z nowym sezonem. Do sieci trafił zwiastun i dzięki niemu możemy zobaczyć, co czeka na widzów. Conan, syn Dagmary, zaprezentuje nowy wizerunek.

Przed nami dziesiąty sezon programu "Królowe życia". Stacja doceniła potencjał produkcji i zdecydowała, że odcinki będą teraz nadawane cztery razy w tygodniu, od wtorku do czwartku o godz. 22:00. Wyemitowano już pierwsze z nich, a do sieci trafił zwiastun tego, co jeszcze czeka na fanów. Główną rolę odgrywa w nim Dagmara, która jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd programu oraz jej syn. Conan przeszedł metamorfozę.

Zobacz wideo Dagmara to największa gwiazda programu

"Królowe życia". Conan zmienił wizerunek

Conan zapuścił wąsy, co nie do końca podoba się jego mamie. Ta żartuje z nowego wizerunku syna:

Wąs! Człowieku, Piłsudski by ci zazdrościł. Zgalamy to… spod nosa - kpiła z Conana.

Dagmara Kaźmierska odpowiada na krytykę internautów dotyczącą złego wychowania ConanaDagmara Kaźmierska broni syna przed internautami

W nowych odcinkach podejmą także temat jego sygnetu, bo okazało się, że jest za mały. Przez to mężczyzna odczuwał dyskomfort, a jego palec zaczął robić się czerwony. Ten fragment został opublikowany na Instagramie. Internauci od razu zwrócili uwagę na nowy wygląd Conana. Widzowie także są zdania, że nie do końca do niego pasuje i radzą mu w komentarzach, by go zgolił. Wielu też nie ukrywa, że czeka na odcinki z ich udziałem:

Jak ja was kocham. To tak, jakbym ja widziała siebie i mojego syna. Nawet są podobni do siebie.
Conan jaki wąs! Wyglądasz jak zupełnie inna osoba.
A co mu się stało? - komentują.
 

Pojawiła się także dyskusja na temat zachowania mężczyzny. Jedni uważają, że zachowuje się okropnie w stosunku do mamy i za wiele od niej wymaga.

Dagusia, jak ty z nim wytrzymujesz? Wiem, że swoje dzieci trzeba kochać, ale podziwiam za cierpliwość.
Biedny ten Conan jest - nieodcięta pępowina od matki.

Kamila KaczmarekKamila Kaczmarek z programu "Królowe życia" przeszła szereg metamorfoz

A wy, jak oceniacie nowy wizerunek Conana?