Dagmara Kaźmierska śmieje się z lenistwa Conana. Fani: To ma być prawdziwy facet, a nie p*pa. Odpowiedziała na zaczepki

Internauci wytknęli Dagmarze Kaźmierskiej zbytnie rozpieszczanie syna Conana i akceptowanie jego lenistwa. "Królowa życia" stanęła w jego obronie: Mój cyrk, moje małpki.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" emitowanych na antenie TTV jest aktywna na Instagramie, gdzie zdobyła już milionową widownię. Matka Conana pochwaliła się zapowiedzią nowego odcinka programu, w którym syn unika domowych obowiązków i przekłada je na później. Dagmara ubolewa nad jego lenistwem. Nie wszyscy internauci odebrali klip jako zabawny. Niektórzy mają wiele do zarzucenia sposobowi, w jaki "królowa życia" wychowała syna. Dagmara w ostrych słowach odpowiedziała na ich zarzuty.

Królowa życia i jej syn Conan"Królowe życia". Dagmara wtrąci się w życie syna. Co jeszcze w 10. sezonie?

Dagmara Kaźmierska odpowiada na zarzuty dotyczące lenistwa Conana

Dagmara Kaźmierska opublikowała zapowiedź nowego odcinka "Królowych życia". Po powrocie do domu zastała porozrzucane po domu buty syna i nieumyte naczynia. Conan tłumaczył się tym, że miał zajęcia i planował posprzątać kolejnego dnia. Załamana jego zachowaniem próbowała namówić go do utrzymywania porządku w domu. 

I taka prawda. Co masz zrobić dzisiaj, zrób jutro. Tak jak Conanek. Jak bezstresowo wychowywać dzieci? - napisała widocznie rozbawiona.
 

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska niechętnie wraca do swojej przeszłości, ale zrobiła to z okazji miliona obserwatorów

Nie wszyscy internauci byli w stanie zaakceptować beztroskę Dagmary w wychowaniu syna. Mieli jej sporo do zarzucenia.

Bardzo Was lubię, ale rozpuszczony jest jak dziadowski bicz... Może jeszcze dziewczyna go wychowa.
Czy pani chce wiecznie utrzymać i zajmować się swoim synusiem? On sobie nigdy nie znajdzie baby, ani nie założy rodziny, jeśli Pani wiecznie będzie go niańczyć . To ma być prawdziwy facet, a nie p*pa. Matka matką, ale bez przesady. Nie będzie w życiu szczęśliwy, jeśli wiecznie jest rozpieszczany  - pisali.

"Królowa życia" nie wytrzymała i odpisała na zarzuty. Ostro zareagowała na komentarz "zatroskanej fanki".

Mój cyrk. Moje małpki. Tak na marginesie "baby" sobie nie znajdzie, bo od dawna ma swoją kobietę. Nie pozdrawiam... - napisała.

Jak postrzegacie zachowanie Conana?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!

Dagmara Kaźmierska, Rafał i Gabriel z 'Gogglebox'Dagmara Kaźmierska stanie przed sądem? Rafał chce złożyć pozew