Dagmara Kaźmierska śmieje się z lenistwa Conana. Fani: To ma być prawdziwy facet, a nie p*pa. Odpowiedziała na zaczepki

Internauci wytknęli Dagmarze Kaźmierskiej zbytnie rozpieszczanie syna Conana i akceptowanie jego lenistwa. "Królowa życia" stanęła w jego obronie: Mój cyrk, moje małpki.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" emitowanych na antenie TTV jest aktywna na Instagramie, gdzie zdobyła już milionową widownię. Matka Conana pochwaliła się zapowiedzią nowego odcinka programu, w którym syn unika domowych obowiązków i przekłada je na później. Dagmara ubolewa nad jego lenistwem. Nie wszyscy internauci odebrali klip jako zabawny. Niektórzy mają wiele do zarzucenia sposobowi, w jaki "królowa życia" wychowała syna. Dagmara w ostrych słowach odpowiedziała na ich zarzuty.

Dagmara Kaźmierska odpowiada na zarzuty dotyczące lenistwa Conana

Dagmara Kaźmierska opublikowała zapowiedź nowego odcinka "Królowych życia". Po powrocie do domu zastała porozrzucane po domu buty syna i nieumyte naczynia. Conan tłumaczył się tym, że miał zajęcia i planował posprzątać kolejnego dnia. Załamana jego zachowaniem próbowała namówić go do utrzymywania porządku w domu. 

I taka prawda. Co masz zrobić dzisiaj, zrób jutro. Tak jak Conanek. Jak bezstresowo wychowywać dzieci? - napisała widocznie rozbawiona.
 

Nie wszyscy internauci byli w stanie zaakceptować beztroskę Dagmary w wychowaniu syna. Mieli jej sporo do zarzucenia.

Bardzo Was lubię, ale rozpuszczony jest jak dziadowski bicz... Może jeszcze dziewczyna go wychowa.
Czy pani chce wiecznie utrzymać i zajmować się swoim synusiem? On sobie nigdy nie znajdzie baby, ani nie założy rodziny, jeśli Pani wiecznie będzie go niańczyć . To ma być prawdziwy facet, a nie p*pa. Matka matką, ale bez przesady. Nie będzie w życiu szczęśliwy, jeśli wiecznie jest rozpieszczany  - pisali.

"Królowa życia" nie wytrzymała i odpisała na zarzuty. Ostro zareagowała na komentarz "zatroskanej fanki".

Mój cyrk. Moje małpki. Tak na marginesie "baby" sobie nie znajdzie, bo od dawna ma swoją kobietę. Nie pozdrawiam... - napisała.

Jak postrzegacie zachowanie Conana?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.