Dagmara Kaźmierska pokazała rodzinne zdjęcie. "Z moimi synciami". Kim jest 25-letni Amadeusz?

Czyżby Dagmara Kaźmierska miała drugiego syna? Na to wskazuje opis jej ostatniego zdjęcia.

W reality show "Królowe życia" nie brakuje barwnych postaci. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się jednak Dagmara Kaźmierska, która to pojawia się w programie od samego początku. Widzowie pokochali jej styl bycia i poczucie humoru. Na fali popularności gwiazda TTV zagrała w ostatnim filmie Patryka Vegi, a także zagościła u Kuby Wojewódzkiego. Jej medialna kariera cały czas się rozkręca, a fani chcą wiedzieć, jak najwięcej o jej życiu prywatnym. Nic dziwnego, że ostatnie zdjęcia Kaźmierskiej bardzo ich zaintrygowały.

Dagmara Kaźmierska ma drugiego syna?

Oczkiem w głowie Dagmary Kaźmierskiej jest jej syn Conan. Chłopak sporadycznie pojawia się w show "Królowe życia". Ostatnio ma jednak mniej czasu na występy w telewizji, a to dlatego, że dostał się na studia medyczne. Jak wiadomo, jest to bardzo wymagający kierunek.

Co ciekawe, Conan nie jest jedynym "synkiem" Dagmary. Ostatnio Kaźmierska pochwaliła się fotkami, na których widzimy ją, Conana i drugiego młodego mężczyznę. Uwagę zwraca opis.

Rodzinne zdjęcie Dagmary KaźmierskiejRodzinne zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej Instagram/queen_of_life_77

Kim jest tajemniczy mężczyzna? Sprawdziliśmy! Amadeusz Dziubinski ma 25 lat i jest przyjacielem rodziny Dagrmary Kaźmierskiej. Na jego instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z Conanem. Nie powinno jednak nikogo dziwić, że samozwańcza królowa życia mówi o nim "syn". W końcu Dagmara jest znana między innymi z tego, że bardzo dba i troszczy się o bliskich. Kto wie, być może Amadeusz pojawi się w nowych odcinkach "Królowych życia"?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!
Więcej o: