Anna Lewandowska udostępniła prywatne wiadomości z teściową, która wysłała ich wspólne zdjęcia. "Tak mnie naszło"

Anna Lewandowska podzieliła się na InstaStories zdjęciami, na których pozuje z teściową, Iwoną Lewandowską. Są spontaniczne i widać po nich, jak ciepłe relacje je łączą.

Wygląda na to, że Annę Lewandowską łączą świetne relacje z teściową. Sportsmenka ostatnio podzieliła się zdjęciem, na którym wyraźnie daje upust pozytywnym emocjom, które odczuwa w stosunku do mamy Roberta Lewandowskiego, pani Iwony.

Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą

Jennifer Lopez i Alex RodriguezAlex Rodriguez odwiedził Jennifer Lopez. "Naprawdę starają się wszystko poukładać"

Anna Lewandowska rzuciła się na teściową. "Tak mnie naszło"

We wtorek Ania zaprezentowała na InstaStories wymianę SMS-ów między nią a Iwoną Lewandowską, w których zawarte były zdjęcia obu kobiet. Na jednym z nich Ania wygląda jakby rzuciła się na kobietę - sądząc jednak po minie obu pań, był to wyraz odwzajemnionej sympatii. Lewandowska swoją relację podpisała:

Moja teściowa! Hahaha, takie tam ze Stadionu Narodowego.

Ania następnie wytłumaczyła, że zdjęcie zostało zrobione na PGE Narodowym - zapewne podczas świętowania jednego z licznych sukcesów piłkarskich Lewandowskiego.

Lewandowscy to jedna z czołowych power couple w polskim show-biznesie. Anna Lewandowska zawodowo zajmuje się głównie prowadzeniem firmy HPBA, która produkuje zdrową żywność i organizuje obozy treningowe. Gwiazda prowadzi również kawiarnię pod szyldem Healthy Store, a w zeszłym roku wypuściła linie wegańskich kosmetyków, które trafiły do popularnych drogerii.

 

Małżonkowie sporo inkasują także na samym Instagramie, gdzie ich zasięgi są ogromne. Robert Lewandowski ma blisko 20 milionów obserwatorów, a Anna ponad trzy miliony. Ich aktywność na tym medium nie powinna zatem dziwić. 

Krzysztof CugowskiKrzysztof Cugowski ma głodową emeryturę. Zaczyna martwić się o przyszłość

Najpopularniejsze małżeństwo w polskim show-biznesie wychowuje razem dwie córki - Klarę i Laurę. Para miesiąc temu po raz pierwszy zdecydowała podzielić się z obserwatorami wizerunkiem swoich dzieci.