Sandra Kubicka wspomina zadowolona: Leonardo DiCaprio chciał mnie poderwać. Odrzuciła go, bo był wtedy nieatrakcyjny

Sandra Kubicka opowiedziała o swoich znajomościach z gwiazdami z Hollywood. Na jej punkcie szalał Leonardo DiCaprio. Wykupił nawet stolik w pierwszym rzędzie na jednym z pokazów. Modelka odrzuciła go, bo był wtedy nieatrakcyjny.

Sandra Kubicka robi karierę międzynarodową, a jej życie toczy się między Polską a USA. Modelka kocha ojczyznę i w zeszłym roku wróciła tutaj na dłużej, jednak to właśnie Stany Zjednoczone dają jej więcej możliwości i ciągle do nich wraca. W jednym z wywiadów opowiedziała o znajomościach, jakie nawiązała w Miami. Podrywał ją sam Leonardo DiCaprio, jednak Kubicka odrzuciła jego zaloty. 

Sandra KubickaSandra Kubicka ma nowy kolor włosów. Jej metamorfoza trwała aż dziesięć godzin

Leonardo DiCaprio podrywał Sandrę Kubicką

Sandra Kubicka udzieliła wywiadu dla Pomponika, w którym wyznała, że dzięki wyjazdom do Stanów Zjednoczonych, zna całą śmietankę towarzyską. 

W Miami wszyscy się kumplujemy. Teraz, jak byłam tam dwa miesiące, siedzieliśmy w restauracji z Jonathanem i nagle przyszedł Cuba Goodwin Jr. ze swoją dziewczyną. Ona jest byłą żoną syna Roberta De Niro. Siedzimy, pijemy, zamknięta restauracja. Tak się dzieje po prostu. Nie dzwonimy do siebie codziennie, ale wszyscy się znamy i lubimy. Nie chcę się tym chwalić - wspomina Kubicka.

Polska modelka wspomina również, że podkochiwał się w niej Leonardo DiCaprio. Ponoć bardzo się starał, ale Kubicka zakochana w kimś innym, odrzuciła jego zaloty. 

Miałam taki epizod w życiu, że Leonardo DiCaprio chciał mnie poderwać. Myślał, że polecę na "Titanica", a ja mu powiedziałam: Goodbye. Byłam wtedy zakochana, a on próbował mnie odbić. Latał za mną wszędzie. Nawet wykupił stolik w pierwszym rzędzie na jednym z moich pokazów. Siedział i krzyczał: "Go Sandra!". Byłam na jego urodzinach, ale tylko złożyć życzenia. Nic nigdy między nami nie było, bo byłam zakochana w innym, który mnie traktował tragicznie. Nie żałuję tego, bo Leonardo nie był wtedy atrakcyjny. Był po roli w filmie "Zmora" i miał wielki brzuch - wspomina modelka.

Kubicka dodaje, że miała okazję spędzić z nim kilka nocy na szczerych rozmowach. Próbował nawet zaciągnąć ją do sypialni, ale stanowczo odmówiła. Mimo wszystko wspomina aktora bardzo pozytywnie. DiCaprio miał zaimponować jej mądrością. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka z nową fryzurą

Sandra Kubicka, Gwyneth Paltrow, Sylwester Stallone - te gwiazdy codziennie piją ten sam napójąCo łączy wiele gwiazd? Wszystkie zachwalają działanie tego napoju