Wiktoria Gąsiewska świętuje urodziny siostry. Dodała ich zdjęcia z dzieciństwa. "Ale jesteście podobne"

Wiktoria Gąsiewska dodała na Instagramie nowy post z okazji urodzin swojej młodszej siostry. Nastolatka skończyła 15 lat.

26 stycznia to ważna data w życiu Wiktorii Gąsiewskiej. 15 lat temu na świat przyszła jej młodsza siostra, z którą jest bardzo związana. Aktorka zawsze stara się uczcić ten dzień. Tym razem na jej profilu na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie z nastolatką oraz życzenia. Dołączyli się do nich internauci.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Aktor najnowszym postem rozwiał wszelkie wątpliwości

Wiktoria Gąsiewska świętuje urodziny siostry

Gąsiewska nie ukrywa, że jest bardzo związana ze swoim rodzeństwem. Na profilu aktorki często pojawia się jej starszy brat Mateusz, z którym podróżuje i spędza wakacje. Zawsze świetnie się razem bawią, czym chwalą się fanom. Oprócz niego Wiktoria ma młodszego brata, Oskara, oraz wspomnianą siostrę, Nicolę.

Zobacz wideo Gąsiewska i Zdrójkowski rozstali się?

To właśnie jej urodziny świętowała gwiazda serialu "Rodzinka.pl". Życzyła Nicoli wszystkiego najlepszego oraz zwróciła się do niej ze słowami, że bardzo ją kocha.

Happy Birthday my Little Sis! #sweet15 #bday #sis #love - napisała aktorka po angielsku.
 

Do życzeń dołączyli się użytkownicy Instagrama:

Wszystkiego najlepszego.
Sto lat - piszą.

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska kusi na odważnych zdjęciach. "Bez makijażu i ułożonych włosów"

Wiktoria dodała też dwa zdjęcia, na których znalazła się z siostrą. Jedno z nich jest aktualne, drugie pochodzi z ich dzieciństwa. Fani aktorki zwrócili uwagę na łączące je podobieństwo.

Jaka podobna. Wszystkiego najlepszego.
Ale jesteście podobne! 100 lat.
Piękne z was siostry - komplementują.

Nicola jak na razie nie dołączyła do show-biznesu, jednak z jej profilu na Instagramie możemy się dowiedzieć, że już zatrudniła menedżera. Wiele więc wskazuje na to, że chciałaby pójść w ślady siostry. Jeśli to jest jej marzeniem, to życzymy jej tego! Wszystkiego najlepszego!

Więcej o: