Wiktoria Gąsiewska wystąpiła z bratem w programie "Szansa na sukces". Zaśpiewali pięknie, a wyglądali jeszcze lepiej!

Wiktoria Gąsiewska z bratem Mateuszem Gąsiewskim wystąpili w świątecznym odcinku programu "Szansa na sukces". Zobaczcie, jak się zaprezentowali.

Wiktoria Gąsiewska ze swoim bratem Mateuszem wystąpiła w świątecznym wydaniu "Szansy na sukces". Zaśpiewali polską wersję, kultowej piosenki "Let it Snow, Let it Snow" - "Kiedy zima się zaczyna". Rodzeństwo prezentowało się skromnie, ale z ogromną klasą, a kreacja aktorki naprawdę zachwyciła.

Wiktoria Gąsiewska zaśpiewała z bratem Mateuszem

Mateusz Gąsiewski na scenie pokazał się w klasycznej, białej koszuli, do której dobrał czarne, garniturowe spodnie. Wiktoria natomiast wybrała elegancką, białą sukienkę, która miała rękaw tylko z prawej strony. Co prawda, widoczny był dosyć spory dekolt, jednak aktorka skrzętnie zakrywała go włosami. Całą stylizację dopełniły złote szpilki, które eksponowały długie nogi gwiazdy.

Wiktoria na swoim instagramowym profilu wstawiła zdjęcia z występu, z których możemy dowiedzieć się, że sukienkę, którą założyła, zaprojektowała Viola Piekut.

 

Rodzeństwo zaśpiewało polską wersję, znanej piosenki Deana Martina "Let it Snow". Zdecydowali się na taśmę profesjonalną, przez co mieli jeszcze trudniejsze zadanie. Mimo to występ się udał. Wiktoria i Mateusz zaśpiewali świetnie!

Czy nie uważacie, że Mateusz Gąsiewski jest nieco podobny do chłopaka Wiktorii, Adama Zdrójkowskiego?

BO

Poniżej możecie zobaczyć Wiktorię z bratem Mateuszem na premierze filmu.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.