Paulina Krupińska wspomina początki związku z Sebastianem Karpielem. "Jaka ja bym była głupia, gdybym się poddała"

Paulina Krupińska była gościem programu Agaty Młynarskiej. Opowiedziała tam o zaangażowaniu męża w wychowanie dzieci oraz o ich związku.

Paulina Krupińska zaistniała w polskim show-biznesie najpierw jako królowa piękności, następnie jako prezenterka. Jej mężem jest od kilku lat wokalista, Sebastian Karpiel-Bułecka. Para doczekała się dwójki dzieci: córki Antoniny i syna Jędrzeja.

Sebastian Karpiel-Bułecka, Anna Lewandowska, Paulina KrupińskaSebastian Karpiel-Bułecka gra na skrzypcach i śpiewa kolędy. Anna Lewandowska nie kryła wzruszenia

Zobacz wideo

Paulina Krupińska o zaangażowaniu męża w rodzicielstwo

Paulina Krupińska pojawiła się ostatnio w internetowym programie Agaty Młynarskiej "Agata się kręci w stylach", gdzie rozmawiała o wychowywaniu dzieci i o zaangażowaniu męża.  Była miss od kilku miesięcy jest prowadzącą "Dzień dobry TVN". Jej mąż w tym czasie przestał koncertować przez pandemię i opiekuje się dziećmi:

Tak, on mówi „Paula, od marca jestem kurem domowym”. Bardzo doceniłam jego obecność, wcześniej był bardzo zaangażowanym ojcem, wstawał do dzieci, chodził z nimi na spacery, kąpał, usypiał, ale teraz przyznam, że on jest bardziej zaangażowany. (...) Każdego dnia on je organizuje, animuje te nasze dzieciaki. 

Młynarska rozmawiała również z Krupińską o jej związku z Karpielem-Bułecką:

Jaka ja bym była głupia, gdybym na początku związku się poddała, jak w każdym związku zaczyna coś nie pasować. Jaka ja bym była głupia, gdyby na jakimś etapie pomyślała „Jaki ten Sebastian jest ciężki, trudny przez to, że jest artystą, że ma swój świat”.

Jak widać, była miss oraz wokalistka dotarli się i dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska jest gotowa na Mikołajki. Pochwaliła się bogato udekorowaną choinką. Ale klimat!

Więcej o: