Monika i Paweł z "Love Island" nagrali namiętne wideo pod prysznicem. Fani są zniesmaczeni. "Wszystko na pokaz"

Internauci uważają, że Monia i Pablo po rozstaniu Sylwii i Mikołaja epatują uczuciem, żeby wbić im szpilkę. Zgadzacie się z tą opinią?

Choć od zakończenia pierwszej polskiej edycji "Love Island" minął prawie rok, emocje wokół śmiałków, którzy zdecydowali się szukać drugiej połówki na wyspie miłości, nie milkną. Niedawno zwycięska para, która obecnie próbuje swoich sił na parkiecie Polsatu w "Tańcu z Gwiazdami", ogłosiła, że ich związek nie przetrwał próby czasu. O rozstaniu jako pierwszy poinformował Mikołaj Jędruszczak na swoim profilu na Instagramie, który wyznał, że choć kocha Sylwię Madeńską, nie może z nią być.

CZYTAJ: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska się rozstali! Tenisista zamieścił długi wpis: Płaczę, pisząc ten post

Zobacz wideo Pablo z "Love Island" neguje istnienie pandemii

Monika i Paweł z "Love Island" pokazali nagranie spod prysznica. Fani: Niesmaczne

Teraz internauci żywo dyskutują na temat wtorkowej publikacji Moniki Kozakiewicz i Pawła Tyburskiego, którzy willę na wyspie miłości opuścili - decyzją innych uczestników - tuż przed finałem. Jedną z par, która oddała na nich swój głos była Sylwia i Mikołaj. Ich decyzja dziwi podwójnie, ponieważ Madeńska i Kozakiewicz znały się jeszcze przed wejściem do willi i... bardzo lubiły. Niestety, żaden z wyspiarzy nie wierzył, że uczucie łączące Monię i Pawła jest prawdziwe. Ci zaś każdego dnia udowadniają, jak bardzo się mylili.

We wtorek Monika i Paweł opublikowali gorące wideo, na którym całują się pod prysznicem. Piękna blondynka i przystojny brunet odziani jedynie w stroje kąpielowe oddali się namiętnym pocałunkom pod prysznicem. Wszystko nakręcili telefonem i zmontowali z podkładem muzycznym. Niestety, nie wszyscy docenili zmysł artystyczny byłych wyspiarzy, a niektórzy nawet zarzucili im... pozerstwo, by wbić szpilkę Sysi i Mikiemu!

Mam wrażenie że od momentu zerwania Sylwii i Mikołaja chcecie na siłę pokazać, jacy wy to nie jesteście szczęśliwi i w udanym w związku. Super, że się kochacie, ale to wygląda niesmacznie (nie mówię tutaj o filmiku, a o całym tym pokazywaniu światu, że wy jako para wytrwaliście najdłużej). Cieszcie się swoją miłością, a może mniej zachowujcie się jak dwójka dzieci, która chce teraz udowodnić, że nie powinna odpaść z "Love Island" - to było show a nie koniec świata - napisała jedna z fanek.
Szczerze? Dla mnie to niesmaczne.
Brak wstydu, brak klasy. Prawdziwe uczucie nie potrzebuje takiego lansu - czytamy w komentarzach pod postem.

Monia i Pablo na początku dzielnie odpowiadali fanom na hejty bezpośrednio pod komentarzami. Ostatecznie jednak zdecydowali się skwitować zachowanie internautów na InstaStories:

Kocham komentarze pod ostatnim filmikiem. A jak oglądaliście "Love Island", to było Wam cały czas smacznie? - napisała Monia.

Zobaczcie wideo. Rozumiecie oburzenie internautów?