"Gliniarze". Poznali się na planie serialu, są razem w życiu. O kim mowa?

Razem na ekranie, razem w życiu! Wiedzieliście, że Ewelina Ruckgaber spotkała swoją miłość w "Gliniarzach"? Zobaczcie zdjęcia Eweliny z planu serialu z jej chłopakiem, Łukaszem Strzałką.

Ewelina Ruckgaberi Łukasz Strzałka od dwóch lat pracują razem na planie hitowego serialu Polsatu. Ewelina występuje w nim od czterech lat – od pierwszego sezonu - jako aspirant sztabowy Natalia Nowak. Gra jedną z głównych bohaterek "Gliniarzy", razem z Piotrem Mrozem, który wciela się w starszego aspiranta sztabowego Kubę Roguza i tworzą jedną z trzech par warszawskich detektywów Wydziału Kryminalnego. W najnowszym dziewiątym już sezonie, zostali wcieleni do nowopowstałego Centralnego Biura Policji. Natomiast Łukasz Strzałka dołączył do ekipy "Gliniarzy" dopiero w piątym sezonie i od tamtej pory wciela się w postać młodszego aspiranta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z Natalią i Kubą.

"Gliniarze". Miłość na planie

Ewelina i Łukasz bardzo się polubili w pracy, a potem między nimi zaiskrzyło i zostali parą w życiu prywatnym. Przez dłuższy czas była to relacja typowo przyjacielska, jednakże jak oboje twierdzą, już wtedy coś się miedzy nimi rodziło.

'Gliniarze''Gliniarze' Outset Films/Mikołaj Tym/Polsat

Początkowo ukrywali swój związek, głównie ze względu na to, iż Łukasz nie chciał budować swojego wizerunku w oparciu o osobę Eweliny. Jest bardzo utalentowanym muzykiem, kompozytorem i aktorem. W końcu ujawnili światu swój związek i szybko zyskali ogromną aprobatę zarówno wśród swoich najbliższych i znajomych z planu serialu.

Od niedawna chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, co z kolei bardzo podoba się fanom "Gliniarzy". Obecnie Ewelina i Łukasz mieszkają razem, a ich relacja rozwija się bardzo intensywnie.

Zobacz także: Najmodniejsze kurtki!

Nowe odcinki "Gliniarzy" od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.