Joanna Lazar zdobyła popularność w programie ''Ślub od pierwszego wejrzenia''. Eksperci połączyli ją z Adamem, jednak związek pary nie przetrwał próby czasu. Tuż po zakończeniu czwartej edycji społecznego eksperymentu małżonkowie poinformowali, że planują rozwód, a każdy z nich poszedł w swoją stronę. Niedawno Asia opublikowała zdjęcie z nowym ukochanym. Pasują do siebie?
Joanna w programie wyszła za mąż za Adama, ale ich związek od samego początku był skazany na porażkę. Nie brakowało w nim również kontrowersji. Jeszcze w trakcie trwania programu pojawiały się doniesienia o tym, że małżonkowie nie potrafią się dogadać, a ich relacja opiera się głównie na kłótniach. Uczestnik stał się obiektem krytyki po tym, jak okazało się, że nie utrzymuje kontaktu z żoną, mimo że wcześniej sugerował coś innego. Szybko związał się z inną kobietą, a niedawno został ojcem.Wygląda na to, że Asia również pogodziła się ze stratą, bo znów jest szczęśliwie zakochana. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu tygodnikowi ''Party'', w którym zdradziła, że jej serce znów jest zajęte.
Obecny partner Joanny unika rozgłosu i nie wykorzystuje popularności ukochanej. Uczestniczka programu długo ukrywała go przed światem i nie ujawniała jego wizerunku. Wiedzieliśmy jedynie, że poznali się przez kuzynkę Asi. Wreszcie nadszedł czas na debiut mężczyzny w mediach społecznościowych. Ich wspólne zdjęcie opublikowała Joasia na InstaStories. Widać, że uczestniczka ''Ślubu...'' jest bardzo zakochana, bo uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Niestety partner kobiety ma na sobie kask, więc nie widać zbyt dobrze jego twarzy. Wszystko wskazuje na to, że lubi prędkość i interesuje się motoryzacją. Jedno jest pewne - oboje wyglądają na szczęśliwych. Mamy nadzieję, że ich uczucie będzie wzrastało z każdym dniem.
Wokalista disco polo utknął w Dubaju. "Sytuacja jest bardzo niepewna"
Dziennikarka zapytała dr Irenę Eris o cenę masła. Dosadna odpowiedź
Grażyna Torbicka na Gali Nagród Mariusza Waltera. Klasyczny strój w pełnym wydaniu
Miszczak powiedział o kilka słów za dużo. Wygadał się o żądaniach uczestników "Tańca z gwiazdami"
Rodzina Nawrockich się powiększyła! Nowy członek "skradł serca" pary prezydenckiej
Krzysztof Ibisz z żoną na Gali Nagroda Mariusza Waltera. Wyglądali jak milion dolarów
Maffashion ma dość. Wydała stanowcze oświadczenie w sprawie Fabijańskiego
Manowska o parach jednopłciowych w "Rolniku". Ma jasne zdanie
Gwiazdor "Gry o Tron" powiedział wprost, co myśli o Polsce. Ależ słowa!