''Ślub od pierwszego wejrzenia''. Adam został ojcem! Dumny tata pochwalił się pierwszym zdjęciem dziecka. ''Moje małe cudo''

Adam z programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia'' ma powody do radości. Niedawno został ojcem, a teraz pochwalił się zdjęciem malucha.

Adam ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia'' nie odnalazł szczęścia w programie. Jego małżeństwo z Joanną zakończyło się rozwodem  po zakończeniu czwartej edycji show. Niedługo potem w mediach pojawiła się informacja, że mężczyzna związał się z inną kobietą. Wszyscy zastanawiali się, kim jest tajemnicza ukochana Adama. Wkrótce ich wspólne zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych. Od tamtej pory widzowie podejrzewali, że partnerka Adama spodziewa się dziecka. Na ten temat powstało sporo teorii i okazuje się, że miały one sporo wspólnego z prawdą. Niedawno mężczyzna pochwalił się radosną nowiną i opublikował pierwsze zdjęcie dziecka. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?

''Ślub od pierwszego wejrzenia''. Adam został ojcem!

Małżeństwo Adama i Joasi było eksperymentem w pełnym tego słowa znaczeniu. Poznali się dopiero w dniu ślubu, a sakramentalne ''tak'' powiedzieli przed kamerami. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a uczestnik stał się obiektem krytyki po tym, jak okazało się, że nie utrzymuje kontaktu z byłą żoną, mimo że wcześniej sugerował coś innego. Szybko związał się z inną kobietą, a w mediach już od dłuższego czasu pojawiały się rewelacje na temat tego, że został ojcem. W końcu sam zainteresowany potwierdził te doniesienia, publikując urocze zdjęcie stópek. Opatrzył je krótkim podpisem, jednak nie zdradził, jakiej płci jest dziecko.

To jest moja mała wielka miłość. Największa duma Tatusia. #happydad #mojeszczescie #mojemałecudo
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy z gratulacjami. 

Gratulacje, niech się zdrowo chowa.
Jej, cudne stópki. Wielkie gratulacje. 
Niech dzidzia rośnie zdrowa i szczęśliwa - czytamy w komentarzach.

Niestety Adam musiał zmierzyć się również z krytyką. Niektórzy internauci sugerowali, że znalazł sobie nową partnerkę jeszcze wtedy, gdy był żonaty. Uczestnik programu zdaje się nie przejmować złośliwymi komentarzami. Skupia się na tym, co najważniejsze, czyli na rodzinie. Dołączamy się do życzeń i życzymy dużo zdrowia maluchowi!