"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam spodziewa się kolejnego dziecka?! Zrobiliśmy śledztwo i wiemy, jaka jest prawda

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Portal Pudelek donosi, że Adam spodziewa się kolejnego dziecka. Według naszej wiedzy nie jest to jednak prawda.

Za nami czwarta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tym razem aż dwa małżeństwa przetrwały: Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz. Ci drudzy już nawet powitali na świecie pierwsze dziecko - syna Franka. Nie udało się Joannie i Adamowi, którzy już podczas nagrań nie potrafili się ze sobą porozumieć. Większa niechęć była z jego strony. I choć uczestniczka się starała, to nie potrafiła pokonać bariery, jaką jej postawił.

Zobacz wideo Asia z wizytą u Oliwii i Łukasza. Miała ważny powód

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam będzie znowu ojcem?!

Jak się okazuje, Adam już ułożył sobie życie prywatne. Jeszcze podczas nagrań związał się z nową partnerką, o czym nie poinformował swojej żony. Dopiero teraz zdecydował się pochwalić fanom nową miłością. Dodał zdjęcie z ukochaną oraz InstaStories, na którym ona prowadziła wózek. Potwierdzili tym samym plotki, jakie krążyły od jakiegoś czasu, że spodziewają się dziecka. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Teraz jednak portal Pudelek donosi, że Adam ma zostać ojcem po raz drugi. Zakochanych miała zobaczyć osoba, która ich rozpoznała i doniosła, że spodziewają się kolejnego dziecka. Jednak dostrzegliśmy, że to nieprawda... Ukochana Adama na zdjęciach, jakie podesłała do portalu, trzyma w ramionach niemowlę, a jego główkę przytrzymuje ręką. Świadczy to o tym, że dziecko przyszło na świat nie więcej jak cztery miesiące temu. Donosiciel pokierował się najwidoczniej widokiem świeżo upieczonej mamy, która jak większość kobiet po porodzie jeszcze ma większy brzuch.

Więcej o: