Sharon Stone wrzuciła odważne zdjęcie. Widać na nim zmarszczki i niepokojącą bliznę na szyi. Tak wspiera kobiety

Na instagramowym profilu Sharon Stone pojawiło się czarno-białe zdjęcie w ramach akcji #WomenSupportingWomen, która ma na celu promowanie kobiecej solidarności.

Na Instagramie pojawiają się kolejne społecznościowe akcje, w które chętnie włączają się znane osoby. Ta najnowsza nosi nazwę #WomenSupportingWomen i ma na celu zwrócenie uwagi na istotę kobiecej solidarności. Czym jest nowa inicjatywa na Instagramie?

Zobacz wideo

Na czym polega akcja #WomenSupportingWomen 

W ramach #WomenSupportingWomen (kobiety wspierające kobiety) wystarczy opublikować na instagramowym profilu swoje czarno-białe zdjęcie, dodać odpowiedni hasztag i rzucić wyzwanie wybranym koleżankom. Akcja ma na celu promowanie wsparcia między kobietami i wzmocnienie ich pewności siebie. Dlatego gwiazdy, publikujące zdjęcia w ramach wyzwania prezentują się w różnych wydaniach. Jedne są bez makijaży, inne pokazują swoje niedoskonałości, jeszcze inne występują w pełnym make-upie i wymyślnych stylizacjach. W ten sposób udowadniają, że każde kobiece wydanie jest ważne i ma znaczenie. W wyzwaniu wzięły już udział takie gwiazdy jak: Sharon StoneReese Witherspoon, Cara Delevigne, Olivia Wilde, Eva Longoria, Jamie Lee Curtis, Melanie Grifith oraz Kerry Washington. 

Sharon Stone pokazała zmarszczki i bliznę

Czarno-białe zdjęcie opublikowane na instagramowym profilu Sharon Stone robi niemałe wrażenie. Aktorka nie tylko pokazała drobne zmarszczki, ale też dumnie zaprezentowała swoją bliznę na szyi. Blizna Sharon powstała w wyniku wypadku podczas jazdy na koniu w dzieciństwie. Aktorka wpadła na napięty sznur z ubraniami, co pozostawiło szramę na szyi. Prezentując to znamię, Sharon może być wzorem dla innych kobiet, które wstydzą się takich "niedoskonałości". Fotografia została oczywiście okraszona hasztagiem #WomenSupportingWomen

 

Zdjęcie Sharon spotkało się z wieloma pozytywnymi komentarzami.

Blizny to tatuaże, które wzmacniają naszą osobowość - i czynią nas wyjątkowymi
Wow, podoba mi się to zdjęcie. W czerni i bieli jesteś równie oszałamiająca i wspaniała
Jesteś bardzo ciekawą i atrakcyjną kobietą 

Wygląda na to, że cel akcji został osiągnięty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.