Klaudia El Dursi poddała się metamorfozie u Magdy Pieczonki. Pokazała się bez makijażu, a efekt przemiany jest świetny

Klaudia El Dursi była gościem u Magdy Pieczonki. Makijażystka gwiazd pokazała metamofozę, jaką przeprowadziła na uczestniczce "Top Model". Zobaczcie efekt.

Magda Pieczonka prowadzi autorski kanał na YouTubie, gdzie pokazuje metamorfozy gwiazd, które do siebie zaprasza. Jej gościem była już m.in. Kaja Śródka. Tym razem spotkała się z Klaudią El Dursi i zaprezentowała na niej makijaż przeznaczony dla brunetek.

Zobacz wideo Magda Pieczonka w Kole Plotka. Tego o niej nie wiedzieliście!

Klaudia El Dursi u Magdy Pieczonki

Na początku nagrania możemy zobaczyć, jak modelka wygląda bez makijażu. Pieczonka wykonała make-up całkowicie od podstaw. Najpierw nałożyła krem, później zajęła się modelowaniem twarzy za pomocą odpowiednich kosmetyków. Później pomalowała powieki metalicznym cieniem, a na usta nałożyła przezroczysty błyszczyk. Na koniec fryzjer zajął się jej włosami, które zakręcił w delikatne loki. Klaudia była zachwycona metamorfozą, a szeroki uśmiech zagościł na jej twarzy. Przemiana spodobała się także internautom. W komentarzach zostawili wiele miłych słów dotyczących El Dursi:

Makijaż cudnie dopasowany do modelki, szczególnie piękne oko. Niby proste, niby nic skomplikowanego, ale przepięknie podkreśla urodę w taki nienachalny sposób.
Piękny makijaż. Powiem szczerze, że najprzyjemniej oglądało mi się ten tutorial z Klaudią. Bardzo sympatyczna kobieta, zaciekawiona pracą Magdy i smaczkami kosmetycznymi.
Klaudia to przesympatyczna osoba. Super odcinek, jeden z lepszych - piszą. 

Niektórzy też zachwycają się wyglądem Klaudii, kiedy pojawiła się bez makijażu. Uważają, że jest jedną z tych kobiet, które nie potrzebują kosmetyków, by wyglądać pięknie:

Najpiękniejsza kobieta bez makijażu, jaką widziałam.
Nie potrzeba jej makijażu, bardzo piękna jest bez niego - komplementują.

Cały odcinek możecie obejrzeć tutaj:

 

A Wy co uważacie?

Więcej o: