Marta Manowska prezentuje nową fryzurę, a my patrzymy na jej dłoń. Gwiazda ma obrączkę na palcu! Czyżby wzięła cichy ślub?

Marta Manowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, które zaintrygowały jej wielbicieli. Czy gwiazda wzięła cichy ślub?

Marta Manowska ma ostatnio sporo powodów do radości. Jej kariera rozwija się znakomicie, a od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku. Nie zdradziła jednak zbyt wiele na temat partnera. Pilnie strzeże  prywatności i rzadko wypowiada się na tematy związane z życiem osobistym. Na jej Instagramie próżno szukać zdjęć z ukochanym, jednak internauci zauważyli na palcu gwiazdy złotą obrączkę. Czy to oznacza, że Marta zmieniła stan cywilny?

Zobacz wideo Marta Manowska o swoim partnerze

Marta Manowska wzięła ślub?

Marta Manowska w ''Sanatorium miłości'' pomaga ludziom odnaleźć szczęście, ale na planie programu sama odnalazła bratnią duszę. Chodzi o dźwiękowca Adama, który szybko zawrócił dziennikarce w głowie. Mężczyzna jest od niej niewiele młodszy, dobrze wychowany i wysportowany. Od pewnego czasu w mediach krążyły informacje, że para zaręczyła się. "Super Express'' podał, że Marta przyjęła zaręczyny Adama podczas wycieczki do Paryża. Po tak wspaniałych wieściach wszyscy oczekiwali, aż zakochani powiedzą sobie sakramentalne ''tak''. Chociaż te informacje nie zostały potwierdzone przez samych zainteresowanych, to wnikliwi wielbiciele Marty zauważyli na jej palcu obrączkę. 

Widać ją wyraźnie na najnowszych zdjęciach gwiazdy, które opublikowała na Instagramie. Chociaż Marta chciała zaprezentować nową fryzurę, to trudno nie zauważyć obrączki na jej serdecznym palcu. Kto wie, może jest coś na rzeczy? Pozostaje nam czekać, aż gwiazda potwierdzi te informacje. Jeśli są prawdziwe, to serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Więcej o: