Marta Manowska na rozbieranym zdjęciu z łóżka. Fani: Jak się tak będziesz prężyć, to budowlańcy pospadają z rusztowania

Marta Manowska opublikowała na Instagramie fotografię z wycieczki do Malezji. Za oknem widać tętniące życie, ale to nie ten widok przyciągnął uwagę internautów.

Marta Manowska pochwaliła się na Instagramie odważnym zdjęciem. Fotografia, na której topless pozuje w pościeli niezwykle przypadła internautom do gustu. Posypały się komplementy. 

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym

Marta Manowska kusi 

Marta Manowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak zdjęcia, które publikuje na Instagramie czy Facebooku są bardzo zachowawcze. Wyjątkiem była instagramowa fotografia, na której gospodyni takich programów, jak "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości" pozuje w wannie. Ta wywołała niemałe zamieszanie, a w komentarzach internauci napominali prezenterkę, że powinna się wstydzić (więcej na ten temat TUTAJ).

Manowska, która podobno bardzo bierze sobie krytykę do serca, długo nie publikowała takich odważnych zdjęć. Teraz jednak znów się odważyła i trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Czarno-biały kadr z łóżka, na którym widać nagie plecy Manowskiej jest jest pełen smaku. Ujęcie nie jest wulgarne, wprost przeciwnie, z fotografii epatuje spokój, a nawet melancholia. Emocje te podkreślają słowa, które Marta Manowska zamieściła w opisie. 

Przeciągnąć się/ Popatrzeć na siebie/ Unieść się/ Pokonać schody/ Zamyślić się/ Stanąć pośrodku/ Zobaczyć/ Wybrać/ Poczuć/ Otworzyć bramę i ruszy - czytamy.

W komentarzach Marta Manowska zdradziła też, że zdjęcie jest pamiątkowe i zostało wykonane podczas jej wakacji w Malezji, a dokładniej w Kuala Lumpur (nasuwa się pytanie, kto je zrobił?).

Marta Manowska skomplementowana

Ujęcie, którym podzieliła się z fanami Manowska, spodobało się internautom. Fani prezenterki nie szczędzili jej w komentarzach komplementów. Uwagę zwraca jeden z nich. 

Jak się tak dziewczyno będziesz prężyć przy oknie, to budowlańcy pospadają z rusztowania po drugiej stronie - śmiał się jeden z mężczyzn.

Prezenterka nie odpowiedziała na tę zaczepkę. A szkoda. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (35)
Marta Manowska na rozbieranym zdjęciu z łóżka. Fani: Jak się tak będziesz prężyć, to budowlańcy pospadają z rusztowania
Zaloguj się
 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 9 razy 7

  Kogo, przepraszam, "kusi"???
  Chyba tylko śliniącą się gimbazę z plotka.
  Fredy już zmarszczone?

 • profesorschetyna

  Oceniono 8 razy 6

  Himalaje żenady

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 4 razy 4

  A ten krzok, to kto i dlaczego to jest ważne?

 • gin23

  Oceniono 4 razy 4

  Całe tabuny gimnazjalistów, kuracjuszy zakładów karnych i aresztów śledczych oraz 30 letnich brzydkich nieudaczników życiowych onanizują się po parę razy dziennie do instagramowych zdjęć celebrytek, które by nawet na widok tych panów nie splunęły. Normalni faceci mają normalne kobiety (żony kochanki dziewczyny prostytutki) . Kolega ze służby więziennej mówił mi że w jednym zakładzie karnym furore wzbudza jedna młoda aktorka intensywnie promującą się w mediach społecznościowych, więźniowie jak bawią się w nocy w derby (zbiorowa mastur#bacja) głosno skandują jej imię. Zgadujcie kto to?:)

 • g.matylda

  Oceniono 4 razy 4

  czy to jest ta pani, która po powrocie z wakacji, płakała na lotnisku, bo ją celnicy zatrzymali? nie pamiętam za co ją zatrzymali?

 • korart

  Oceniono 4 razy 2

  Kto to jest ten Manoski???

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 2

  jej programy są marne..słowa wciskane w usta uczestnikom puste i sztuczne... pomysły prostackie..... nie róbcie z wieśniary "gwiazdy"... a publikacja takich zdjęć świadczy o sianie w głowie... jak ktoś musi uprawiać kult celebrytów z braku swojego rozumu zainteresowań i życia to tej osoby raczej nie polecam..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX