"MTV Cribs". Sylwia Lipka odkryje przed fanami swoje sekrety. Szuflada pełna słodyczy to dopiero początek [TYLKO U NAS]

W szóstym odcinku "MTV Cribs" kamery przekroczą próg mieszkania zdolnej wokalistki i fanki pierogów - Sylwii Lipki. Będzie ciekawie!

Sylwia Lipka zdradzi widzom, ile książek przeczytała podczas kwarantanny oraz jak dużo piosenek na nową płytę udało jej się napisać. Zapowie również dwa nowe projekty, nad którymi pracuje.

Sylwia Lipka w "MTV Cribs"

W mieszkaniu gwiazdy Nina Cieślińska odkryje całe mnóstwo prezentów od fanów, w tym szufladę pełną słodyczy. Prowadzącą w szczególności zainteresują psie perfumy oraz „ściana” chwały z podpisami gości. Sylwia zdradzi również, że nie jest fanką gotowania i najchętniej odgrzewa kulinarne „przesyłki” od mamy z pierogami na czele. Nie zabraknie również wizyty w garderobie i oglądania skarbów z szafy. Jednak niekwestionowanym bohaterem odcinka będzie Pirat, czworonożny współlokator gwiazdy, który odbędzie wirtualną pogawędkę z psem Niny!

Zobacz wideo Zobaczcie, jak mieszka Sylwia Lipka

To wszystko i jeszcze więcej w "MTV Cribs" na kanale MTV Polska w serwisie YouTube. Premierowe odcinki publikowane są we wtorki i czwartki.

Wraca "MTV Cribs"!

Format "MTV Cribs" zadebiutował na kanale MTV w 2000 roku w Stanach Zjednoczonych. W ciągu 19 zrealizowanych sezonów w programie pojawiły się największe światowe gwiazdy, w tym Mariah Carey, 50 Cent, Robbie Williams, Moby, Snoop Dogg, Pamela Anderson, Missy Elliot czy Hugh Heffner. W Polskiej edycji, emitowanej w latach 2008-2011, kamery MTV odwiedziły domy takich gwiazd, jak Doda, Natalia Kukulska, Anna Wyszkoni, Patrycja Kazadi, Marysia Sadowska, Ewa Farna, Muniek Staszczyk, Peja, Mariusz Czerkawski czy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. W najnowszej edycji pojawili się już m.in. Sandra Kubicka, Smolasty i Magda Bereda.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.