Już dziś wraca "MTV Cribs"! Mamy fragment odcinka z Sandra Kubicką. O takiej garderobie marzy niejedna kobieta [TYLKO U NAS]

Jak mieszka Sandra Kubicka? Już dziś modelka zaprosi fanów do swojego amerykańskiego domu.

Już dziś o 20:00 pierwszy odcinek nowej, internetowej edycji kultowego formatu "MTV Cribs". Jako pierwsza kamery MTV zaprosiła do swojego domu popularna modelka, Sandra Kubicka! Gwiazda oprowadzi widzów po swojej willi w Miami i opowie o swoim codziennym życiu za oceanem. Fani zobaczą m. in. tajemną szafkę z niezdrowym jedzeniem, największe skarby ogromnej garderoby i wypasiony japoński… kibelek. Sandra zdradzi również, gdzie najczęściej w jej domu odbywają się imprezy oraz kim chciałaby zostać, gdyby nie była modelką.

Zobacz wideo Sandra Kubicka w "MTV Cribs"

Wraca "MTV Cribs"!

Format "MTV Cribs" zadebiutował na kanale MTV w 2000 roku w Stanach Zjednoczonych. W ciągu 19 zrealizowanych sezonów w programie pojawiły się największe światowe gwiazdy, w tym Mariah Carey, 50 Cent, Robbie Williams, Moby, Snoop Dogg, Pamela Anderson, Missy Elliot czy Hugh Heffner. W Polskiej edycji, emitowanej w latach 2008-2011, kamery MTV odwiedziły domy takich gwiazd, jak Doda, Natalia Kukulska, Anna Wyszkoni, Patrycja Kazadi, Marysia Sadowska, Ewa Farna, Muniek Staszczyk, Peja, Mariusz Czerkawski czy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Program dostępny będzie na kanale MTV Polska na YouTube. Premierowe odcinki publikowane będą od 19 maja, we wtorki i czwartki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.