Wraca kultowy program! W "MTV Cribs" gwiazdy zaproszą widzów do swoich domów

MTV po raz kolejny odwiedzi domy gwiazd! Stacja realizuje nową edycję kultowego formatu "MTV Cribs", w którym widzowie zaglądają - dosłownie - za kulisy show biznesu. Premierowe odcinki emitowane będą od 19 maja na kanale MTV Polska na YouTube. Gospodynią programu jest Nina Cieślińska.

"MTV Cribs" to jeden z najpopularniejszych formatów w historii MTV, w którym gwiazdy oprowadzają widzów po swoich domach i opowiadają o codziennym życiu. W nowej odsłonie programu prowadząca, Nina Cieślińska, za pomocą komunikatora internetowego łączy się z bohaterami, którzy opowiadają o swojej codzienności, sposobach na spędzanie wolnego czasu i planach na przyszłość. W pierwszym odcinku do swojego domu zaprosi widzów popularna modelka Sandra Kubicka.

Postanowiliśmy zrealizować kolejną edycję programu dostosowaną do panujących obecnie zaleceń społecznej izolacji. Nowe okoliczności uwzględniliśmy również w modelu emisyjnym – program będzie emitowany online, na kanale MTV na YouTube - mówi Daniel Reszka VP, Comedy & Entertainment, Youth & Music Brands ViacomCBS Networks CEE. 

Wraca "MTV Cribs"!

Format „MTV Cribs” zadebiutował na kanale MTV w 2000 roku w Stanach Zjednoczonych. W ciągu 19 zrealizowanych sezonów w programie pojawiły się największe światowe gwiazdy, w tym Mariah Carey, 50 Cent, Robbie Williams, Moby, Snoop Dogg, Pamela Anderson, Missy Elliot czy Hugh Heffner. W Polskiej edycji, emitowanej w latach 2008-2011, kamery MTV odwiedziły domy takich gwiazd, jak Doda, Natalia Kukulska, Anna Wyszkoni, Patrycja Kazadi, Marysia Sadowska, Ewa Farna, Muniek Staszczyk, Peja, Mariusz Czerkawski czy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Program dostępny będzie na kanale MTV Polska na YouTube. Premierowe odcinki publikowane będą od 19 maja, we wtorki i czwartki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.