Adrianna Kalska wspomina dawne czasy. Kilka lat temu była blondynką. Ledwo ją poznaliśmy

Niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że jeszcze kilka lat temu Adrianna Kalska była blondynką. Aktorka sięgnęła pamięcią do tamtych czasów i pochwaliła się archiwalnym zdjęciem na Instagramie.

Adrianna Kalska wybrała się w sentymentalną podróż. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie sprzed lat. Z pewnością niewiele osób wiedziało o tym, że jeszcze kilka lat temu miała blond włosy. Zupełnie inaczej prezentowało się też jej cięcie. W której fryzurze bardziej jej do twarzy?

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Jak Adrianna Kalska wyglądała kilka lat temu?

Aktorka nie przestaje zaskakiwać i zdarza jej się eksperymentować z wizerunkiem. Niedawno pokazała się swoim wielbicielom w naturalnej wersji, czym wzbudziła wielkie zainteresowanie. Na jej profilu pojawiło się wówczas mnóstwo pozytywnych komentarzy, o czym możecie przeczytać TUTAJ. Jednak to nie wszystko. Ada jest jak kameleon - widzieliśmy ją w niebieskich, a także w różowych włosach. Tym razem gwiazda poszła o krok dalej i opublikowała na Instagramie stare zdjęcie. Trzeba przyznać, że bardzo się zmieniła od tamtego czasu. 

 

Zdjęcie pochodzi z 2014 roku, a więc Adrianna miała wówczas 28 lat. Jednak wygląda na nim jak nastolatka. Z pewnością wpływa na to luźna, młodzieżowa stylizacja - trampki i granatowa sukienka w białe kropki, a także cienkie rajstopy w ten sam wzór. Jednak cała uwaga skupia się na fryzurze aktorki. Kalska ma krótkie włosy z grzywką w kolorze jasnego blondu. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy. Okazuje się, że nie tylko my, bo pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zarówno od anonimowych internautów, jak i od gwiazd. 

O ty mój kwiatuszku! Dziewczyneczka - napisała Joanna Liszowska.

O matko, jaka słodka.

A mi Ada na tym zdjęciu przypomina Anię Przybylską - czytamy w komentarzach.

Niektórzy zachwycili się Adą w blond wydaniu, inni zaś sugerowali, że o wiele lepiej prezentuje się w ciemnych włosach. Cóż, ile osób, tyle opinii. 

Więcej o: