Anna Lewandowska nie odpuszcza sobie nawet w 8. miesiącu ciąży. Internautki: Normalnie kosmitka. Ale nie obyło się bez krytyki

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym prezentuje ćwiczenia, które mogą wykonywać kobiety w 8. miesiącu ciąży. Musimy przyznać, że trenerka nie ma dla siebie taryfy ulgowej.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska niedługo zostanie mamą. O tym, że spodziewają się dziecka, Robert Lewandowski poinformował podczas meczu w listopadzie. Według tego, co ma swoim znajomym mówić mama piłkarza, będą mieć drugą córkę. Oni jak na razie milczą na ten temat, choć fani się dopytują, czy to prawda. Trenerka jest bardzo aktywna w ciąży i nie zwalnia tempa.

Anna Lewandowska ćwiczy w 8. miesiącu ciąży

Właśnie opublikowała nagranie, na którym pokazuje, jak ćwiczy w zaawansowanej ciąży. W ten sposób chce zachęcić kobiety, które spodziewają się dziecka, do aktywności. Oczywiście wzięła pod uwagę kilka ważnych czynników:

Zachęcam wszystkie przyszłe mamusie do prowadzenia aktywnego trybu życia (jeśli tylko lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań) Proponowane ćwiczenia wykonuję w 8. miesiącu ciąży. Pamiętaj, aby obciążenie treningowe zawsze dostosowywać do swojego samopoczucia i wielkości brzuszka - napisała.

Poniżej Lewandowska zamieściła dziewięć zasad ćwiczeń. Zaczęła od tego, żeby przed rozpoczęciem aktywności fizycznej skonsultować się z lekarzem. Zwróciła także m.in. uwagę na to, by pamiętać o nawodnieniu, nie wykonywać ćwiczeń, które wymagają dotknięcia palców u stóp. Zastrzegła także, żeby przerwać aktywność od razu, jeśli pojawi się ból podbrzusza lub głowy.

 

Przyszła mama nie ukrywa, że świetnie czuje się podczas ciąży. Widać też, że dopisuje jej humor. Chętnie pokazuje fankom, jak tańczy czy się wygłupia. Tak jest i tym razem. Internautki nie ukrywają, że podziwiają trenerkę za żywiołowość:

Wow, normalnie kosmitka. Brzuszek piękny, ale skąd masz energię?
Podziwiam za formę.
Ostatni filmik mistrzostwo! Rozbawiłaś mnie na maksa. Życzę ci eleganckiego rozwiązania - piszą.

I choć pozytywnych opinii jest znacznie więcej, to nie zabrakło krytyki. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że pierwsze ćwiczenie może być niebezpieczne.

Pierwsze ćwiczenie - nie daj Boże, jak jakaś dziewczyna to zrobi i poleci na brzuch. Chyba takich się nie powinno robić. Przerażające - skomentowała.

"Lewa" nie zignorowała jej obaw i wytłumaczyła, jak poprawnie je wykonywać:

Nieee, stabilizacja na kolanach, szeroki rozstaw ramion, tu pracuje tylko obręcz barkowa. Proszę pamiętać, że kobieta w ciąży również może spaść ze schodów. Uważnym trzeba być wszędzie.

Musimy przyznać, że faktycznie energii można jej pozazdrościć!

AW