Ciężarna Anna Lewandowska pokazała, jak tańczy na schodach. Co za ruchy! Poród zbliża się wielkimi krokami

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nagraniem, na którym tańczy na schodach. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Anna Lewandowska od samego początku swojej drugiej ciąży jest bardzo aktywna i nie rezygnuje z niczego. Na instagramowym profilu ciągle publikuje filmy, prezentując swoje ćwiczenia w ciąży. Tym razem udowodniła, że w błogosławionym stanie można się również dobrze bawić. Na udostępnionym wideo możemy zobaczyć, jak tańczy.

Anna Lewandowska tańczy w ciąży

Musimy przyznać, że ruchy ma naprawdę świetne i takiej sprawności pozazdrościłaby jej każda kobieta. W czarnym, obcisłym stroju zwracamy również uwagę na jej figurę i już naprawdę spory brzuszek. Filmik został podpisany "happy". Najwyraźniej trenerka świetnie czuje się w tym stanie.

Wideo możecie zobaczyć tutaj:

Zobacz wideo Anna Lewandowska tańczy w ciąży

Mimo zaawansowanego etapu ciąży, Ania nie rezygnuje także z ćwiczeń na siłowni. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z sali treningowej, na którym pozowała, trzymając się za brzuszek. Co ciekawe, do treningów zachęca również swoich obserwatorów, którzy są zachwyceni aktywnością trenerki. Pod zdjęciami często pojawiają się miłe komentarze. Nic dziwnego, że ma w sobie tyle motywacji.

Przypomnijmy, że Ania Lewandowska długo trzymała drugą ciążę w tajemnicy. Gdy razem ze swoim mężem ogłosili radosną nowinę, okazało się, że maleństwo przyjdzie na świat już wiosną. Ania wielokrotnie podkreślała, że narodziny to najważniejsze wydarzenie w tym roku. Niestety, do dziś nie wiemy, jakiej płci jest dziecko pary, ale fani nie ukrywają, że wyczekują chłopca, który, jak mają nadzieję, pójdzie w ślady taty Roberta Lewandowskiego i wzmocni polską reprezentację.

A wy jak myślicie? Jakiej płci będzie drugie dziecko pary?

BO

Więcej o: