Anna Lewandowska z naprawdę dużym brzuszkiem! Nie rezygnuje z treningów. Fani: Dbaj o siebie i dzieciątko

Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcie, na którym widać już bardzo duży brzuszek. Gwiazda wciąż pozostaje aktywna fizycznie.

Anna Lewandowska długo trzymała swoją drugą ciążę w tajemnicy. Jednak kiedy z Robertem Lewandowskim ogłosili radosną wiadomość, trenerka zaczęła często publikować na Instagramie zdjęcia z brzuszkiem. Dzieli się z internautami kolejnymi etapami ciąży, a Ci już nie mogą doczekać się szczęśliwego rozwiązania. Żona piłkarza opublikowała właśnie kolejną fotografię, która na pewno zaskoczy internautów. Jej brzuszek jest już naprawdę spory!

Zobacz wideo Klara Lewandowska również ćwiczy!

Anna Lewandowska ćwiczy w zaawansowanej ciąży

31-latka wstawiła na swój profil zdjęcie z siłowni. Mimo zaawansowanego etapu ciąży nie rezygnuje z ćwiczeń na siłowni. Do treningu zachęca również swoich obserwatorów.

Czekam na Wasze metamorfozy - zwróciła się do fanów.
 

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są zachwyceni aktywnością ulubionej trenerki.

Ćwicząc, ciało cały czas się zmienia... Na lepsze!
Jak pięknie wyglądasz, Aniu!
Coraz większa ta piłeczka - pisali.

Niektórzy jednak zwrócili Ani uwagę, aby ta uważała z intensywnością treningów.

Pani Aniu, proszę się oszczędzać i dbać o siebie i dzieciątko.

Walentynki z Robertem Lewandowskim

Mąż Ani również nie może doczekać się narodzin ich drugiego dziecka. Fani znanej pary na pewno zastanawiali się, jak zamierzają spędzić walentynki. Trenerka pochwaliła się uroczym zdjęciem z tego dnia, jednak internauci raczej nie takiej informacji się spodziewali.

7:20. Poranna kawka, śniadanko. To będzie fajny dzień. Zagaduję męża na temat Walentynek. Na co mój mąż: Dzień jak co dzień. Hahaha, no kocham. Kochani dużo miłości. Nie tylko w Walentynki - napisała.

Podziwiacie "Lewą" za ciągłe treningi?

KB