Walentynki u Lewandowskich. Anna opisała poranek. "Mój mąż: Dzień ja co dzień". Na szczęście nie zabrakło wspólnej fotki

Anna i Robert Lewandowscy w piątek rano opublikowali zdjęcie z okazji walentynek. Trenerka opowiedziała, jak wyglądał początek jej dnia. Mąż nieco ją zaskoczył.

Anna Lewandowska dba o swoich fanów jak tylko może. Choć nie udziela zbyt wielu wywiadów i rzadko kiedy można spotkać ją na ulicy czy zrobić sobie z nią zdjęcie, stara się utrzymywać z nimi kontakt za pośrednictwem Instagrama. W ostatnim czasie odpisuje na wiele komentarzy i wdaje się w nimi w dyskusje. W piątek rano z okazji święta zakochanych pochwaliła się uroczym zdjęciem z mężem.

Zobacz wideo Anna Lewandowska zabrała Klarę na obóz. 2,5-latka naprawdę dała radę.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują walentynki 

Trenerka podzieliła się z fanami opowieścią o tym, jak wyglądał jej walentynkowy poranek. Główną rolę odegrał oczywiście Robert.

7:20. Poranna kawka, śniadanko. To będzie fajny dzień. Zagaduję męża na temat Walentynek. Na co mój mąż: Dzień jak co dzień. Hahaha, no kocham. Kochani dużo miłości. Nie tylko w Walentynki.
 

Fani zareagowali bardzo radośnie na opowieść trenerki, przyznając Robertowi rację.

Dokładnie! Dzień jak co dzień, bo kochać ma się codziennie, a nie od święta!
Dzień jak każdy inny, bez pokazywania uczuć na siłę. Jak się kocha, to widać to każdego dnia.
Podzielam zdanie męża. Dla mnie miłość i uczucie powinno się okazywać przez cały czas, a nie w jeden konkretny dzień. Dużo miłości dla Was!

Niektórzy postanowili jednak pocieszyć Annę!

Aniu, dzień się jeszcze nie skończył! Enjoy!

Przypomnijmy, że Lewandowski już w zeszłym tygodniu zorganizował dla żony kilka atrakcji. Anna wszystko zrelacjonowała wtedy na Instagramie. 

A jak Wasze walentynki? Dostaliście już upominek, czy jeszcze czekacie?

CW